Notebookcheck

Cherry MX Board Silent

Cherry MX Board Silent
Cherry MX Board Silent
Firma Cherry poszerzyła ofertę o klawiaturę o nazwie MX Board Silent.
Sylwester Cyba,

Klawiatura ta została pokazana na targach CES 2017. Jak jej nazwa wskazuje, celem było osiągnięcie bezgłośnej pracy. W praktyce będzie to praca cicha i bez zgrzytów. Wynika to choćby z tego, że nie jest to konstrukcja całkiem nowa a garściami czerpiąca z doświadczeń zebranych przy okazji modelu G80-3000 (podobne wzornictwo, jedna z najpopularniejszych klawiatur mechanicznych).

Ta nowa klawiatura wykorzystuje ostatnie osiągnięcie firmy Cherry, czyli przełączniki MX Silent (obrazek u dołu, ma wytrzymać nawet 50 mln wciśnięć). Jako że to ich producent, MX Board Silent będzie dostępna w wariantach z MX Red lub MX Black (różnią się skokiem a dokładnie siłą wymaganą do wciśnięcia przycisku i ścieżką jego ruchu).

W tym miejscu należy wspomnieć o funkcji "N-Key Rollover", która pozwala na równoczesne wciśnięcie do 14 przycisków bez efektu "ghost".

Cherry MX Board Silent za oceanem będzie dostępna za około 149 USD. W Polsce i szerzej w Europie należy liczyć się z ceną wyższą o podatek VAT.

Źródło: TechPowerUp

, , , , , ,
search relation.
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
 
#optional DFP tag ol_midmainframe2
#optional DFP tag ol_midmainframe3

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2017 01 > Cherry MX Board Silent
Sylwester Cyba, 2017-01- 6 (Update: 2017-01- 6)