Notebookcheck Logo

Beats Pill zapewnia rozczarowujące wyniki w pierwszych recenzjach

Beats Pill w czerwonym wykończeniu (źródło zdjęcia: Apple)
Beats Pill w czerwonym wykończeniu (źródło zdjęcia: Apple)
Obiecując imponującą 24-godzinną autonomię podczas odtwarzania muzyki przy 50% głośności, Beats Pill nie spełnia oczekiwań, jeśli chodzi o głośniejsze wrażenia. Nic dziwnego, że ogólne brzmienie basów jest bardzo dobre, ale bardziej pretensjonalni użytkownicy będą nienawidzić braku korektora i jego zdolności do odtwarzania średnich i wysokich tonów.
Apple Audio Accessory Fail

Wprowadzony na rynek przez Beats w 2012 roku, dwa lata przed stając się spółką zależną Applelinia przenośnych głośników Pill powróciła w zeszłym miesiącu z ulepszonym sprzętem, bezstratnym wejściem audio przez USB-C i nie tylko, ale za niższą cenę niż poprzedni model. Przy cenie 150 dolarów, wiele recenzji uważa go za doskonały wybór, ale audiofile i nawet mniej pretensjonalni użytkownicy, którzy lubią mniej mainstreamowe gatunki muzyczne, mogą chcieć pomyśleć dwa razy przed zakupem tego sprzętu audio, podsumowują recenzje opublikowane niedawno przez SoundGuys i The Verge.

Recenzja SoundGuys chwali tegoroczne odrodzenie głośnika Beats Pill za jego odporność na wnikanie wody i kurzu, basowe brzmienie jak na swój rozmiar, dużą autonomię i szybkie parowanie zarówno z urządzeniami iOS, jak i Android. Z drugiej strony, wady są trudne do przeoczenia, zwłaszcza gdy szuka się czegoś do słuchania klasycznych utworów, jazzu lub progresywnego rocka / metalu: zniekształcenia powyżej 50% głośności, z zauważalnym spadkiem jakości dźwięku w okolicach 80%, brak korektora i słabe średnie niezależnie od głośności. Należy również zauważyć, że niektóre z tych problemów można wyeliminować poprzez przyszłe aktualizacje oprogramowania układowego, a SoundGuys przetestował Beats Pill z wersją 2C289. Niestety, ostateczna ocena 7,6/10 nie ma jeszcze żadnych ocen użytkowników.

Chociaż The Verge stwierdził, że nowy Beats Pill zasługuje na ocenę 8/10, najważniejsze są takie same. Mocnymi stronami zauważonymi w ich recenzji są natywne funkcje iOS i Android, przewodowa obsługa audio USB-C, możliwości zestawu głośnomówiącego, a także trwała konstrukcja i smycz do przenoszenia dołączona do zestawu. Niestety, zniekształcenia głośności i ograniczenia dźwięku mono są słabymi punktami zauważonymi po raz kolejny. Oczywiście dokupienie kolejnych słuchawek i sparowanie ich w trybie stereo może rozwiązać drugi wspomniany tutaj problem, ale za pewną cenę.

Na Amazon, Beats Pill otrzymały do tej pory 30 ocen użytkowników, a uzyskany wynik to dobre 4,5/5 (około 9/10, aby dopasować system rankingowy wspomniany powyżej). Większość skarg dotyczy braku korektora (który prawdopodobnie zostanie dodany poprzez aktualizację oprogramowania układowego lub w aplikacji towarzyszącej w pewnym momencie w przyszłości) i skupienia się na reakcji basów, przy jednoczesnym braku średnich i wysokich tonów, chyba że głośność zostanie zwiększona, gdy sytuacja się zmieni, a bas wydaje się być elektronicznie ograniczony, kończąc na pokryciu przez resztę spektrum audio.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 07 > Beats Pill zapewnia rozczarowujące wyniki w pierwszych recenzjach
Codrut Nistor, 2024-07- 9 (Update: 2024-07- 9)