Notebookcheck Logo

AtomStack A70 Pro: Nowa, niezwykle wydajna wycinarka laserowa tnie metal, MDF i grube drewno

AtomStack A70 Pro: Niezwykle wydajna wycinarka laserowa tnie nie tylko drewno
AtomStack A70 Pro: Niezwykle wydajna wycinarka laserowa tnie nie tylko drewno
A70 Pro od AtomStack to niezwykle wydajna wycinarka laserowa, która jest w stanie precyzyjnie ciąć różne materiały. Moc może być również regulowana w wyjątkowo łatwy sposób.
DIY

AtomStack wprowadza na rynek nową, wyjątkowo wydajną wycinarkę laserową A70 Pro. Klientom zaleca się szczegółowe zapoznanie się z niebezpieczeństwami związanymi z taką technologią, które obejmują nie tylko emisję potencjalnie szkodliwych gazów spalinowych, ale także ryzyko pożaru, a także pewne zagrożenia dla ciała i oczu.

Wycinarka może przetwarzać materiały o wymiarach 500 x 400 milimetrów i mówi się, że ma dokładność powtarzania 0,1 milimetra. Długość fali lasera wynosi 455 Nm. Użytkownicy mogą płynnie przełączać się między mocą 35 W i 75 W, co pozwala na optymalną wydajność dla odpowiedniego materiału. Według AtomStack, możliwe jest cięcie cienkich płyt stalowych, a także plastiku i kartonu. Grawerować można również skórę, drewno i płytki drukowane. AtomStack podaje, że można ciąć metalowe płyty o grubości do 0,3 milimetra, a także miękkie drewno o grubości do 30 milimetrów. Możliwe jest również cięcie płyt MFD o grubości do 12 milimetrów.

Obsługiwane jest automatyczne i ręczne ustawianie ostrości. Maksymalna prędkość wynosi 400 mm/s. Pożary są wykrywane automatycznie, po czym proces roboczy jest natychmiast zatrzymywany. Dostępny jest ekran umożliwiający sterowanie bez smartfona lub komputera. Obsługiwane jest połączenie przez WiFi i USB typu C, a także LaserGRBL, LightBurn i AtomStack Studio.

Wycinarka laserowa AtomStack A70 Pro jest już dostępna w przedsprzedaży w cenie około 1799 USD, a jej dostawa planowana jest na połowę marca.

Możliwa alternatywa: Proszę kupić AtomStack A5 na Amazon.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 02 > AtomStack A70 Pro: Nowa, niezwykle wydajna wycinarka laserowa tnie metal, MDF i grube drewno
Silvio Werner, 2024-02-11 (Update: 2024-02-11)