Notebookcheck Logo

Apple Przycisk akcji dla iPhone'ów nowej generacji ujawniony w nowym przecieku

Przycisk akcji dla iPhone'a. (Źródło: chenwen1987 via Douyin)
Przycisk akcji dla iPhone'a. (Źródło: chenwen1987 via Douyin)
Apple podobno ma zastąpić klasyczny przełącznik wyciszania iPhone'a w pracach, uważany za "Action Button", ponieważ odzwierciedla nowy przeprogramowywany analog z Watch Ultra. Teraz rzekomo pojawił się kod określający, jak będzie on działał jako część smartfona.
Apple Gadget Leaks / Rumors iPhone iOS Smartphone

Plotki o iPhone 15 z poważnymi zmianami w zakresie fizycznych elementów sterujących ostatnio przycichły. Jednak przyciski nowej generacji - i przyciski typy przycisków - mogą, ale nie muszą, zostać wprowadzone do flagowców lub ich następców z czasem, w prawdziwym stylu Apple.

Z drugiej strony iPhone 14 już je obsługuje - a raczej jego najnowsze wersje beta, zgodnie z nowym MacRumors raport. Zapewnia on, że iOS 17's najnowsza wersja zapoznawcza (Beta 4) zawiera kod z listą możliwości połączenia interfejsu użytkownika i przycisku akcji.

Zgodnie z kodem, przycisk można jak dotąd zmienić na 9 różnych funkcji, w tym dostęp do iOS Dostępność menu, Fokus lupy, funkcji tłumaczenia i notatek głosowych, a także bardziej oczywistych miejsc docelowych, takich jak aktywacja aparatlatarkę i tryb cichy.

Kod wymaga również przycisku akcji obsługującego własną wersję iPhone'a Watch Ultra Skróty.

Kup ESR HaloLock dla modelu 14 Pro Max na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 07 > Apple Przycisk akcji dla iPhone'ów nowej generacji ujawniony w nowym przecieku
Deirdre O'Donnell, 2023-07-28 (Update: 2023-07-28)