Notebookcheck Logo

kuzniewski.pl: przenoszenie danych na nowy komputer

Kolejna propozycja sklepu kuzniewski.pl, o której chcielibyśmy poinformować, to usługa przenoszenia danych na nowy komputer.

Jak wiadomo, jedną z większych uciążliwości towarzyszących wymianie komputera jest przenoszenie danych ze starego modelu na nowy. To właśnie ten problem powstrzymuje nas często przed sprawieniem sobie nowego sprzętu. Jeżeli nie chce nam się w to bawić, można to zlecić sklepowi, w którym dokonamy zakupu, a konkretnie firmie kuzniewski.pl.

Firma zapewnia, że dane (pliki, programy) są przenoszone przez pracownika z odpowiednim certyfikatem w dziedzinie procedur bezpieczeństwa i poufności danych. Dostęp do komputera klienta jest ograniczony przez rygorystyczne regulacje. Procedury wykluczają możliwość przeglądania przenoszonych danych. Operacja jest przeprowadzana w wyizolowanym środowisku (komputery nie są podłączone do żadnej sieci), a firma gwarantuje bezpieczeństwo danych i ochronę przed wyciekiem informacji.

Usługa przenoszenia danych obejmuje przeniesienie wszystkich plików lub tylko tych wskazanych przez klienta, przeniesienie poczty elektronicznej, przeniesienie ustawień przeglądarek internetowych, instalację dotychczas używanego oprogramowania i konfigurację nowego komputera. Oczywiści zakres tej usługi można uzgodnić ze sklepem (w grę wchodzi także rozszerzenie zestawu wykonywanych czynności).

Źródło: kuzniewski.pl

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2015 07 > kuzniewski.pl: przenoszenie danych na nowy komputer
Tomasz Cyba, 2015-07-28 (Update: 2015-10- 8)