Notebookcheck Logo

kuzniewski.pl: instalacja i konfiguracja komputera w siedzibie klienta

Za naszym pośrednictwem sklep kuzniewski.pl chciałby poinformować o oferowanej przez niego usłudze instalacji i konfiguracji komputera w siedzibie klienta.

Można ją zamówić do każdego laptopa i komputera stacjonarnego kupionego w kuzniewski.pl. W konfigurowaniu sprzętu pomogą wykwalifikowani specjaliści.

Usługa ta jest dostępna dla klientów z Poznania i Wrocławia oraz z okolic tych miast.

Sklep kuzniewski.pl oferuje dwa pakiety usług, standardowy i rozszerzony. Ten pierwszy obejmuje dostarczenie, wypakowanie komputera, uruchomienie go, podłączenie go do istniejącej sieci LAN i internetu, podłączenie drukarki, konfigurację poczty e-mail oraz zabezpieczenie komputera przed niepowołanym dostępem. Pakiet rozszerzony obejmuje dodatkowo m.in. podłączenie komputera do istniejącego serwera plików.

Jeżeli klient chciałby zlecić inne czynności związane z instalowaniem i konfigurowaniem zakupionego komputera, nie ma problemu - wystarczy skontaktować się w tej sprawie ze sklepem kuzniewski.pl.

Źródło: kuzniewski.pl

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2015 07 > kuzniewski.pl: instalacja i konfiguracja komputera w siedzibie klienta
Tomasz Cyba, 2015-07-28 (Update: 2015-10- 8)