Notebookcheck Logo

Zła wiadomość dla AirPods Pro 4 z kamerami

Mówi się, że kolejne słuchawki AirPods Pro będą wyposażone w ulepszony aparat w porównaniu z modelem AirPods Pro 3 przedstawionym na zdjęciu.
ⓘ Apple
Mówi się, że kolejne słuchawki AirPods Pro będą wyposażone w ulepszony aparat w porównaniu z modelem AirPods Pro 3 przedstawionym na zdjęciu.
Już w 2024 roku zaczęły krążyć pogłoski o słuchawkach AirPods Pro wyposażonych w aparaty fotograficzne, a kilka osób ujawniających poufne informacje potwierdziło te doniesienia. Obecnie wygląda na to, że plany firmy „ Apple” uległy zmianie i na te modele będziemy musieli czekać w nieskończoność.
Apple Audio Accessory Leaks / Rumors

Jeszcze w maju pojawiły się spekulacje, że kolejna generacja słuchawek AirPods Pro będzie wyposażona w aparaty fotograficzne oraz że znajdują się one w końcowej fazie rozwoju. Oczekiwano, że firma Apple zaprezentuje te nowe AirPods Pro we wrześniu, jednak wygląda na to, że tak się już nie stanie.

Informacja ta pochodzi od informatora o pseudonimie Kosutami na platformie X, który początkowo popierał prognozy Ming-Chi Kuo dotyczące roku 2024 dotyczących kolejnych słuchawek AirPods Pro wyposażonych w wbudowane kamery. Miały one służyć do analizy otoczenia i przekazywania danych wizualnych do sztucznej inteligencji Siri, a wówczas spodziewano się ich pojawienia się w 2026 roku. Obecnie informator zdementował te spekulacje, publikując na platformie X prosty wpis z odpowiedzią: „*Zawieszone”.

Osoba ujawniająca informacje nie podaje żadnych dalszych szczegółów, więc nie jest jasne, dlaczego projekt AirPods Pro z kamerami został odłożony na dalszy plan. Oznacza to jednak, że projekt nie został całkowicie anulowany i że firma „ Apple ” może nadal wprowadzić te słuchawki na rynek w przyszłości. Jednak w obecnej sytuacji we wrześniu tego roku nie dojdzie do premiery słuchawek dousznych z wbudowanymi kamerami.

We wrześniu pojawi się natomiast pierwszy składany telefon firm Apple, który według plotek ma nosić nazwę iPhone Ultra. Będzie to drogi telefon, ale firma Apple wydaje się być przekonana o jego sukcesie sprzedażowym i zwiększyła produkcję do 10 milionów egzemplarzy. W rzeczywistości firma już pracuje nad modelem iPhone Ultra 2.

Google LogoAdd as a preferred source on Google
Mail Logo
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2026 07 > Zła wiadomość dla AirPods Pro 4 z kamerami
Vineet Washington, 2026-07- 4 (Update: 2026-07- 4)