Notebookcheck Logo

Zaktualizowany 2023 muł testowy Tesla Model 3 mógł zostać złapany pod kamuflażem

Muł testowy Modelu 3 (zdjęcie: omg_tesla/Twitter)
Muł testowy Modelu 3 (zdjęcie: omg_tesla/Twitter)
Przeprojektowany Model 3 Tesli, który ma pojawić się latem 2023 roku, może ukrywać się na widoku, ponieważ na kalifornijskim parkingu dostrzeżono niewidzianą wcześniej wersję. Samochód był mocno zakamuflowany, czego można się spodziewać po prototypie inżynieryjnym.
E-Mobility

Ten najlepiej sprzedający się sedan Tesli - Model 3 - trochę się zestarzał, jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny, ale także jeśli chodzi o wystrój wnętrza. Tesla nie tylko podobno rozważa odświeżenie wyglądu , nazwane Projekt Highlandale również rzeczywisty prototyp inżynieryjny nowej wersji Modelu 3 z 2023 roku może już znajdować się na ulicach Kalifornii.

A raczej na parkingach, bo to właśnie tam zauważono niedawno Model 3 z tablicami rejestracyjnymi Tesli, ukryty pod grubą warstwą kamuflażu, jak zwykle w fazie testów. Biorąc pod uwagę ostatnie plotki, że odświeżony projekt trafi do masowej produkcji za dwa kwartały, istnieje szansa, że ten skradający się pojazd rzeczywiście może być wczesną wersją Modelu 3 z 2023 roku.

Niektóre web sleuths zauważył, co wydaje się być okrągłe wgłębienie tarp prawo powyżej reflektorów na boku pojazdu, spekulując, że mogą to być rumored kamery boczne, które będą obejmować martwe pola dla Tesla systemu samojezdnego, który teraz opiera się tylko na jego Vision zestaw kamer, eschewing LiDAR.

Inni zauważają Model Y vibes w linii sylwetki, ale biorąc pod uwagę, jak mocno zakamuflowany Model 3 jest tutaj, to wszystko wykształcone zgadywanie. W każdym razie, innym powodem, dla którego Tesla rozpoczyna gruntowny remont Modelu 3, oprócz chęci odświeżenia designu, jak to miało miejsce w przypadku Modelu S, jest podobno obniżenie kosztów produkcji.

Jak dotąd, szeroko udanym modus operandi Tesli było usprawnienie liczby komponentów potrzebnych do wyprodukowania pojazdu, usunięcie zbędnych elementów i skupienie się na wysokowartościowych cechach, które właściciele cenią najbardziej, takich jak duże wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości czy zaawansowana opcja jazdy autonomicznej. Plotki głoszą, że projekt Modelu 3 jeszcze bardziej wzmocni tę tendencję poprzez usunięcie nieefektywnych części lub linii projektowych oraz uczynienie konsoli wyświetlacza centralnym punktem wnętrza, podobnie jak to miało miejsce w przypadku zeszłorocznego odświeżenia Modelu S poprzez usunięcie wszystkich pokręteł i przycisków z wnętrza

Chociaż ewentualne zmiany we wnętrzu nie są widoczne na zakamuflowanym Modelu 3 i mogą pojawić się w późniejszym terminie, ukradkowy charakter jego obecności może być pośrednią wskazówką, że nowa wersja elektrycznego sedana Tesli może być gotowa do wydania w przyszłym roku.

Pobierz 24' kabel Tesla Motors Wall Connector na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Zaktualizowany 2023 muł testowy Tesla Model 3 mógł zostać złapany pod kamuflażem
Daniel Zlatev, 2022-12- 6 (Update: 2022-12- 6)