Notebookcheck Logo

Zaktualizowana bateria iPhone'a 16 Pro przedstawiona w nowym wycieku

"Bateria iPhone'a 16 Pro". (Źródło: Kosutami on X/Twitter)
"Bateria iPhone'a 16 Pro". (Źródło: Kosutami on X/Twitter)
IPhone 16 Pro ma zostać wprowadzony na rynek z baterią zaprojektowaną tak, aby lepiej zapobiegać ryzyku przegrzania. Teraz przeciek stojący za tym twierdzeniem powraca z obrazami na żywo, które rzekomo pokazują zmiany, o których mowa. Komponent ma pewne cechy wspólne z obecnymi bateriami iPhone'a, chociaż może mieć trochę pracy do wykonania, zanim stanie się częścią flagowego smartfona nowej generacji.
Apple iPhone Leaks / Rumors Smartphone

Niedawno informator Kosutami zapewnił że Apple odpowie na to, co może być iPhone 15 Pro i Pro Max najlepiej nagłośniony błąd po ich uruchomieniu z dość kompleksowym zarządzanie termiczne aczkolwiek dla ich następców z serii 16.

Rzekome zmiany mają Apple uciekając się do środki takich jak nowe baterie z metalową osłoną dla flagowych smartfonów z 2024 roku. Teraz ten sam przeciek powraca z obrazami https://twitter.com/KosutamiSan/status/1726430084838617152/ podobno pokazują "wczesny etap iPhone 16 Pro" komponentu, o którym mowa.

Podobnie jak niektóre wcześniej istniejące mobilne Apple bateriema kształt litery L; jednak rzeczywiście upuszcza typową matową czerń na zewnątrz na rzecz błyszczącego srebrnego metalu. Na niektórych zdjęciach widoczne jest również "przeprojektowane złącze".

Z drugiej strony, nie ma Apple logo, co może mieć coś wspólnego z rzekomym statusem "prototypu". Z drugiej strony, nie wyjaśnia to jego pojemności: 3335 mAh.

To niewielka aktualizacja w stosunku do 15 Proniemniej jednak z tej nowej plotki wynika, że Apple nadal nie ma zamiaru mierzyć się z niektórymi nowymi Android flagowców pod tym względem.

Proszę kupić Sharge ICEMAG aby wesprzeć baterię iPhone'a za pomocą RGB na Amazon

Applerzekomej aktualizacji baterii. (Źródło: Kosutami via X/Twitter)
Applerzekomej aktualizacji baterii. (Źródło: Kosutami via X/Twitter)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Zaktualizowana bateria iPhone'a 16 Pro przedstawiona w nowym wycieku
Deirdre O'Donnell, 2023-11-22 (Update: 2023-11-22)