Notebookcheck Logo

Xiaomi Wireless Switch Bluetooth w wersji z potrójnym sterowaniem wchodzi na rynek

W nowym Xiaomi Wireless Switch Bluetooth Version są trzy programowalne komendy. (Źródło obrazu: Xiaomi)
W nowym Xiaomi Wireless Switch Bluetooth Version są trzy programowalne komendy. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi wprowadziło do sprzedaży w Chinach Wireless Switch Bluetooth Version. Urządzenie posiada trzy programowalne przyciski sterujące, za pomocą których można sterować pojedynczymi lub grupami gadżetów inteligentnego domu. Mały biały przycisk musi być połączony z bramką mesh Bluetooth i może być również używany jako dzwonek do drzwi.
Smart Home Gadget

Na stronie Xiaomi Wireless Switch Bluetooth Version została wprowadzona do sprzedaży w Chinach. Inteligentny gadżet domowy może wyzwalać wiele urządzeń Mijia, o ile jest podłączony przez Bluetooth 5.0 do kompatybilnego urządzenia bramy mesh, takiego jak Xiao AI Speaker lub Xiaomi Multi-Mode Gateway 2. Na przykład możesz użyć przycisku, aby uruchomić pojedyncze światło lub całą inteligentną scenę; scena nocy filmowej może obejmować zamknięcie inteligentnych zasłon, wyłączenie świateł i uruchomienie telewizora.

Alternatywnie możesz użyć Xiaomi Wireless Switch Bluetooth Version jako dzwonka do drzwi. Możesz skonfigurować trzy polecenia za pomocą kontroli kliknięcia, podwójnego kliknięcia i rozszerzonego naciśnięcia. W trybie szybkim gadżet ma czas reakcji 350 ms i ma wytrzymać do 50 000 naciśnięć. Urządzenie zasilane jest baterią CR2032, zapewniającą średnio dwuletnią żywotność.

Przełącznik mierzy 50 mm (~1.97-in) szerokości i 13 mm (~0.5-in) grubości, z białą obudową o właściwościach anty-żółtych. Po umieszczeniu na stole, silikonowa podkładka pomaga gadżetowi pozostać na miejscu. Możesz też użyć dołączonej naklejki samoprzylepnej 3M, aby przymocować urządzenie do spodu stołu lub ściany. Obecnie można kupić Xiaomi Wireless Switch Bluetooth Version w Chinach za 39 juanów (~5,50 USD). Nie wiadomo, czy i kiedy gadżet może zostać wydany na innych rynkach.

Xiaomi Wireless Switch Bluetooth Version możesz wykorzystać jako dzwonek do drzwi. (Źródło obrazu: Xiaomi)
Xiaomi Wireless Switch Bluetooth Version możesz wykorzystać jako dzwonek do drzwi. (Źródło obrazu: Xiaomi)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Xiaomi Wireless Switch Bluetooth w wersji z potrójnym sterowaniem wchodzi na rynek
Polly Allcock, 2022-11-23 (Update: 2022-11-23)