Notebookcheck Logo

Xiaomi 13: Lu Weibing teasuje premierę nowej serii flagowców jeszcze w tym miesiącu

Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro mogą zadebiutować w ciągu kilku najbliższych dni. (Źródło obrazu: @OnLeaks & CompareDial)
Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro mogą zadebiutować w ciągu kilku najbliższych dni. (Źródło obrazu: @OnLeaks & CompareDial)
Xiaomi może zaoferować spojrzenie na swoje flagowce następnej generacji wcześniej niż oczekiwano. Chociaż pojawiły się plotki o grudniowej premierze Xiaomi 13 i Xiaomi 13 Pro, Lu Weibing, prezes Xiaomi Group China i dyrektor generalny Redmi, zasugerował, że premiera odbędzie się w listopadzie.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Istnieje tylko kilka dni w listopadzie, ale Xiaomi może jeszcze przemycić w premierze produktu przed grudnia rolls wokół. Wydaje się, że Xiaomi 13 seria może być następny, z Lu Weibing teasinna chińskich mediach społecznościowych. Dla przypomnienia, Weibing jest prezesem Xiaomi Group China i nadzoruje markę Redmi.

Do tej pory zakładano, że Xiaomi wprowadzi serię Xiaomi 13 w przyszłym miesiącu w grudniu, odzwierciedlając zeszłoroczny Xiaomi 12, Xiaomi 12X oraz Xiaomi 12 Pro zapowiedź. Jednak wraz z odsłonięciem przez Qualcomm m.in Snapdragon 8 Gen 2 kilka tygodni wcześniej, niż zrobił to z Snapdragon 8 Gen 1 w zeszłym roku, były oczekiwania, że zobaczymy serię Xiaomi 13 przed świętami, a nie w ostatnich dniach grudnia.

Zamiast tego Weibing podpowiada, że premiera kolejnych flagowych smartfonów Xiaomi może zbiec się z odświeżeniem serii średniej. Innymi słowy, Xiaomi może mieć w rękawie więcej Redmi Note lub smartfonów z serii Redmi K. Xiaomi będzie musiało założyć łyżwy, jeśli chce cokolwiek wypuścić w tym miesiącu, choć. Zazwyczaj firma prowadzi krótką kampanię teaserową przed ogłoszeniem nowych smartfonów, która musiałaby się rozpocząć najpóźniej w ciągu kilku najbliższych dni.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Xiaomi 13: Lu Weibing teasuje premierę nowej serii flagowców jeszcze w tym miesiącu
Alex Alderson, 2022-11-24 (Update: 2022-11-24)