Notebookcheck Logo

Xiaomi Buds 4 startują jako inauguracyjne wkładki douszne LHDC 5.0 noise-cancelling semi-in-ear TWS

Nowe Buds 4 (Źródło: Xiaomi)
Nowe Buds 4 (Źródło: Xiaomi)
Xiaomi zadebiutował zaawansowany kodek LHDC 5.0 w słuchawkach TWS ze swoimi nowymi Buds 4. Ocenia się je również jako "inteligentne" aktywne usuwanie szumów (ANC), Independent Spatial Audio i do 30 godzin pracy na baterii. Są one dostępne do zamówienia od teraz, choć tylko w Chinach, w niższej cenie początkowej niż ich odpowiedniki Pro.
Accessory Audio Launch Wearable Smartphone

Xiaomi Buds 4 zostały wprowadzone na rynek jako wariant waniliowy ich serii; mają jednak zaskakująco dużo wspólnego z istniejącymi wcześniej Pros. Obejmuje to AirPod-jak konstrukcja Bluetooth 5.3; ich twórca niezależny Spatial Audio; an IP54 stopień ochrony przed wnikaniem i Hi-Res Audio Wireless.

Z drugiej strony, Buds 4 są semi-in-earco oznacza, że nie mają opcjonalnych końcówek dousznych. Xiaomi zapewnia, że ich konstrukcja i "równowaga" utrzyma je mimo wszystko w uchu użytkownika. Nadal obsługują one również ANC, aczkolwiek nie wspominając o poziomie wykluczenia 48dB w ich rodzeństwie Pro.

Jednakże, zostały one uruchomione z nowszą formą LHDC (5.0, lub LHDC V) w porównaniu do wyższej klasy wkładek dousznych. Xiaomi zauważa, że kodek ten jest w stanie zapewnić "6x" Jakość CD z częstotliwością próbkowania do 192kHz

Buds 4 są również oceniane jako "HiFi Quality" dźwięk dzięki ich 11mm przetwornikom wzbogaconym o grafenem oraz systemowi "podwójnego magnesu" dla potencjalnie lepszego basu.

Nowe Xiaomi Buds może trwać szacunkowo 6 godzin między ładowaniami, lub znaleźć do 24 więcej w ich etui baterii, która obsługuje USB typu-C ale nie bezprzewodowe ładowanie

Zarówno słuchawki, jak i etui są wykończone w dwóch kolorach: Moon Shadow Black, Salt Lake White lub Wilderness Green, dostępne na 699 juanów (~US$100) poprzez kanały takie jak własny chiński sklep internetowy Xiaomi od teraz.

Kup kilka Redmi Buds 4 Pro na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Xiaomi Buds 4 startują jako inauguracyjne wkładki douszne LHDC 5.0 noise-cancelling semi-in-ear TWS
Deirdre O'Donnell, 2022-12-12 (Update: 2022-12-12)