Notebookcheck Logo

Liczne niedociągnięcia Samsung Galaxy S23 wymienione przez popularnego leakera, ponieważ seria otrzymuje impuls do nagrywania wideo 8K

Samsung Galaxy Seria S23 jest obecnie wskazana do wprowadzenia na rynek w lutym 2023 roku. (Źródło obrazu: 4RMD/Unsplash - edytowane)
Samsung Galaxy Seria S23 jest obecnie wskazana do wprowadzenia na rynek w lutym 2023 roku. (Źródło obrazu: 4RMD/Unsplash - edytowane)
Nadchodząca seria Samsung Galaxy S23 została mocno skrytykowana przez znanego leakera w związku z licznymi dostrzeżonymi niedociągnięciami. Na liście ośmiu punktów znalazły się uwagi dotyczące oczekiwanych ilości pamięci RAM, szybkości ładowania i ogólnego wyglądu telefonów Galaxy S23. To samo źródło twierdzi, że w S23 nastąpi wzmocnienie w dziale nagrywania wideo.
Galaxy S Smartphone Leaks / Rumors

Wygląda na to, że Ice universe nie jest pod wrażeniem tego, co Samsung może zaprezentować z serią Galaxy S23, z popularnym komentatorem chwalącym nowe smartfony Xiaomi 13, podczas gdy bemoaning szereg postrzeganych problemów z jeszcze nie uruchomioną linią Galaxy S23. Leaker, który ma ponad 416,000 obserwatorów na Twitterze i ponad 1,2 miliona fanów na Weibo, zamieścił listę ośmiu negatywnych komentarzy, które były wyraźnie skierowane do urządzeń Samsung Galaxy S23. Oto co miał do powiedzenia na temat obecnej sytuacji (na podstawie rzekomych przecieków):

  1. Nie obchodzi mnie ekrany z niskim poziomem
  2. Nie obchodzi mnie ramka
  3. Nie zależy mi na 8 GB RAM
  4. Nie obchodzi mnie 25 W ładowania
  5. Nie obchodzi mnie brak radiatora
  6. Nie obchodzi mnie upgrade aparatu 0
  7. Nie obchodzi mnie mała bateria
  8. Nie obchodzi mnie degradacja silnika https://twitter.com/chunvn8888/status/1590343043357741056

Oprócz tej nieco potępiającej listy, to samo źródło zaoferowało również opinię, że każdy raport sugerujący, że Samsung Galaxy S23, Galaxy S23+, lub Galaxy S23 Ultra będzie znacznie lepszy od swoich odpowiedników S22 był "fałszywy". Komentarze tipstera spotkały się ze ścisłym podziałem - część zwolenników zgodziła się, że seria S23 może nie być wszystkim, na co liczyli, podczas gdy inni wskazali, że Xiaomi i inne chińskie OEMs można krytykować tak samo w podobny sposób dla ich postrzeganych wad (obawy o bezpieczeństwo / prywatność, doświadczenie oprogramowania operacyjnego, itp.)

Jednak pomimo tego, że wyraźnie nie jest tak bardzo fanem Samsunga, jak kiedyś, Ice universe wciąż dostarcza wielu przecieków na temat serii Galaxy S23, z jedną z najnowszych plotek stwierdzając, że możliwości nagrywania wideo 8K zostaną zwiększone z tempa 24 fps dla S22 telefonów do 30 klatek na sekundę w urządzeniach S23. Ale wielu już opiniował, że jest to nic więcej niż gimmicky aktualizacji, z innych obszarów smartfonów wymagających poprawy nad tym szczególnym ezoterycznej funkcji.

Kup odblokowany Samsung Galaxy S22 na Amazon

Źródło(-a)

@UniverseIce (1/2/3)

Teaser image (edytowany): 4RMD & Valentyn Chernetskyi na Unsplash

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Liczne niedociągnięcia Samsung Galaxy S23 wymienione przez popularnego leakera, ponieważ seria otrzymuje impuls do nagrywania wideo 8K
Daniel R Deakin, 2022-12-12 (Update: 2022-12-12)