Notebookcheck Logo

Xbox Game Pass: 8 nowych gier do połowy kwietnia

Można przypuszczać, że kolejne gry będą dodawane do Xbox Game Pass od 16 kwietnia. (Źródło: Xbox)
Można przypuszczać, że kolejne gry będą dodawane do Xbox Game Pass od 16 kwietnia. (Źródło: Xbox)
Osiem nowych gier zostanie dodanych do Xbox Game Pass do 16 kwietnia - oprócz różnych tytułów niezależnych, jednej gry AAA i dwóch zupełnie nowych gier, które będą dostępne w Game Pass od dnia premiery.
Gaming Desktop Console

Microsoft tchnie nowe życie w Xbox Game Pass i dodaje osiem nowych gier do subskrypcji gier do 16 kwietnia. Shadow of the Tomb Raider to pełnoprawny tytuł AAA z 2018 roku. Również interesujący: Harold Halibut, który będzie dostępny w Game Pass od premiery 16 kwietnia i charakteryzuje się wyjątkową grafiką, która została stworzona przy użyciu prawdziwych, fizycznych materiałów. Relaksujące Botany Manor, w którym gracze wcielają się w rolę botanika i eksplorują, pielęgnują i rozbudowują własny ogród, również będzie dostępne za pośrednictwem Xbox Game Pass od premiery 9 kwietnia.

Superhot: Mind Control Delete - 2 kwietnia (PC, konsole i chmura)

Superhot to pierwszoosobowa strzelanka ze specjalną mechaniką czasu: zegar tyka tylko wtedy, gdy gracze się poruszają. Superhot: Mind Control Delete to trzecia odsłona serii Superhot, której celem jest rozszerzenie podstawowej mechaniki serii. Ta wersja dodaje proceduralnie generowane poziomy i nowe umiejętności do oryginalnej rozgrywki, dzięki czemu gracze napotykają nowe wyzwania za każdym razem, gdy grają.

LEGO 2K Drive - 3 kwietnia (konsole i chmura)

LEGO 2K Drive to idealna propozycja dla każdego, kto kocha LEGO i gry wyścigowe. Gracze mogą wybierać spośród różnych pojazdów LEGO i rywalizować w różnych wyścigach i wyzwaniach. Tory są osadzone w typowych światach tematycznych LEGO i są pełne ukrytych skrótów i niespodzianek. Oprócz wyścigów, gra skupia się na budowaniu i dostosowywaniu pojazdów.

EA Sports PGA Tour - 4 kwietnia (Xbox Series X/S, PC, EA Play i Cloud)

EA Sports PGA Tour oznacza powrót EA do symulacji golfa. Gra została zaprojektowana tak, aby zapewnić realistyczne wrażenia z gry w golfa i zabrać graczy na niektóre z najsłynniejszych pól golfowych na świecie. Gracze mogą tworzyć własnych golfistów i rywalizować w różnych turniejach, w tym czterech głównych: Masters, PGA Championship, U.S. Open i The Open Championship.

Gra Lil Gator - 4 kwietnia (PC, konsole i chmura)

Lil Gator Game to rozgrzewająca serce gra przygodowo-eksploracyjna osadzona na idyllicznej wyspie. Gracze wcielają się w rolę małego aligatora, którego głównym celem jest zaprzyjaźnienie się z innymi mieszkańcami wyspy i zachęcenie rodzeństwa do zabawy. Rozgrywka jest mieszanką eksploracji, rozwiązywania zagadek i lekkich elementów platformowych.

Botany Manor - 9 kwietnia (Xbox Series X / S, PC i Cloud)

Botany Manor zadebiutuje 9 kwietnia z natychmiastową dostępnością w Xbox Game Pass. W tej relaksującej grze niezależnej gracze wcielają się w emerytowaną botaniczkę, która poświęca się swojej pasji do botaniki w swoim starym dworku w Anglii. Gracze eksplorują posiadłość i jej bujne ogrody, zbierając rzadkie rośliny i badając ich właściwości w celu rozwiązania różnych zagadek botanicznych. Gra kładzie duży nacisk na uspokajającą atmosferę, którą wspiera relaksujący krajobraz dźwiękowy.

Kona - 9 kwietnia (konsole i chmura)

Kona to przygodowo-survivalowa gra osadzona na zaśnieżonej północy Kanady w latach 70. ubiegłego wieku. Gracze wcielają się w prywatnego detektywa Carla Fauberta, który zostaje wysłany do małej wioski Atamipek Lake w celu zbadania tajemniczych incydentów. Wkrótce jednak trafia na burzę śnieżną - otoczony przez nadprzyrodzone wydarzenia. Podczas gdy gracze odkrywają tajemnice, zbierają zasoby i walczą z żywiołami, gra opowiada głęboką historię.

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition - 11 kwietnia (PC, konsole i chmura)

Shadow of the Tomb Raider zabiera legendarną poszukiwaczkę przygód Larę Croft w niebezpieczną podróż do Ameryki Łacińskiej, gdzie próbuje zapobiec apokalipsie Majów, którą nieumyślnie wywołała. Oprócz typowych aspektów Tomb Raider - eksploracji, rozwiązywania zagadek i walki - Shadow of the Tomb Raider oferuje również aspekty przetrwania i skradania się. Gracze muszą zbierać zasoby, aby wytwarzać broń i narzędzia. Strategiczne wykorzystanie otoczenia jest również ważne, aby uniknąć wrogów lub wyeliminować ich niezauważenie. Wersja Definitive Edition zawiera wszystkie dodatki DLC i rozszerza grę o dodatkowe misje poboczne.

Harold Halibut - 16 kwietnia (Xbox Series X / S, PC i Cloud)

Harold Halibut zostanie wydany 16 kwietnia i od tego dnia będzie dostępny w Xbox Game Pass. Jest to gra przygodowa osadzona w podwodnej kolonii, która została pierwotnie uruchomiona w celu zbadania wszechświata, ale utknęła na wodnej planecie. Głównym bohaterem jest Harold, młody asystent laboratoryjny, który bada naukowe rozwiązanie, aby uratować kolonię. Gracze muszą rozwiązywać zagadki, wchodzić w interakcje z innymi mieszkańcami kolonii i wykonywać różne zadania, aby pomóc Haroldowi uratować kolonię. Harold Halibut jest szczególnie wyjątkowy pod względem grafiki, która została stworzona przy użyciu fizycznych materiałów. Deweloperzy wykorzystali ręcznie wykonane modele z modeliny, metalu, tkaniny i drewna do stworzenia postaci, środowisk i obiektów w świecie gry.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Xbox Game Pass: 8 nowych gier do połowy kwietnia
Marius Müller, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)