Notebookcheck Logo

Wyciek cen i materiałów marketingowych Redmi Smart Band 2 przed europejską premierą

Redmi Band 2 (źródło: Xiaomi)
Redmi Band 2 (źródło: Xiaomi)
Po debiucie w Chinach miesiąc temu, nowy Redmi Band 2 w końcu wygląda ustawić, aby przejść na rynek europejski, z nowym przeciekiem teraz ujawniając ceny i oficjalne materiały marketingowe dla niedrogiego, lekkiego smartbandu.
Chinese Tech Leaks / Rumors Wearable Smartphone

Xiaomi wprowadziło na rynek Redmi Band 2 w zeszłym miesiącu w Chinach wraz z Redmi Watch 3. Lekki, budżet wearable został tipped zrobić podróż nad Europą wkrótce po, i wydaje się, że uruchomienie jest teraz bliski, z materiałów marketingowych i cen teraz wyciekły online.

Jak ujawnił Sudhanshu Ambhore, Redmi Band 2 pojawi się w Europie w cenie 34,99 euro (38 dolarów). Nie jest określone, czy będzie to jego regularna cena detaliczna, lub po prostu early-bird cen, choć. Dla pewnej perspektywy, Redmi Band 2 zadebiutował z CNY 169 MSRP w Chinach, co przelicza się na 25 dolarów lub 23 euro. Tak czy inaczej, Redmi Band 2 wyląduje w Europie jako jedna z najbardziej przystępnych cenowo inteligentnych opasek od uznanej marki.

Redmi Band 2 będzie wyposażony w 1,47-calowy wyświetlacz TFT, o grubości 9,99 mm i wadze 14,9 g. Funkcje obejmują monitorowanie snu, Sp02 i tętna, 100+ twarzy opaski, 30+ trybów sportowych, wodoodporność 5ATM i do 14 dni pracy na baterii. Obecnie nie wiadomo, czy bardziej imponujący i droższy Redmi Watch 3 zostanie uruchomiony również w Europie.

Kup Xiaomi Band 7 Pro na Amazon.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Wyciek cen i materiałów marketingowych Redmi Smart Band 2 przed europejską premierą
Ricci Rox, 2023-01-29 (Update: 2023-01-29)