Notebookcheck Logo

Plotka | Vivo X Flip rzuca wyzwanie Samsungowi Galaxy Z Flip4 w Geekbench dzięki większej ilości pamięci RAM

Render "X Flip". (Źródło: Weibo)
Render "X Flip". (Źródło: Weibo)
Rzekomo nadchodzący Vivo X Flip mógł właśnie pojawić się po raz pierwszy w Geekbench 6. Jeśli tak jest, to pojawił się tam, aby zrobić bitwę z jego rzekomym Android rywalem clamshell, Samsung Galaxy Z Flip4. Oba urządzenia najwyraźniej mają dokładnie taką samą specyfikację - z wyjątkiem zwiększenia pamięci RAM dla przypuszczalnego nadchodzącego nowego składanego smartfona Vivo.
5G Android Leaks / Rumors Foldable Smartphone Software Storage

Vivo wdarł się na rynek premium Android składany przestrzeń smartfonów z atrakcyjnym X Foldi jego późniejszym odświeżeniem X Fold+. Teraz, jeśli najnowsze przecieki okażą się dokładne, to X Flip jest na drodze jako clamshell wersja tego ostatniego.

Ponadto, te specyfikacje mogą umożliwić mu pojawić się jako najnowszy poważny ból głowy dla tego, co może być najbardziej znanym urządzeniem w swojej formie-factor, Samsung Galaxy Z Flip4. Nowe urządzenie z typowo Vivo-like numer modelu, V2256A, pojawiło się w Geekbench, aby nadać tej plotce więcej potencjalnej wagi.

Urządzenie działa na Android 13 napędzany przez Qualcomm taro chipset z maksymalnym zegarem 3.19GHz: ten sam Snapdragon 8+ Gen 1 SoC jak w przypadku Z Flip4, innymi słowy. Te dwa urządzenia osiągnęły dość podobne wyniki Wyniki w Geekbench 6, przy czym X Flip ma lekką przewagę w wynikach wielordzeniowych.

Z drugiej strony, "V2256A" najwyraźniej potrzebuje 12GB pamięci RAM, aby osiągnąć te szczyty, podczas gdy przeciętny Z Flip4 nigdy nie został wydany z więcej niż 8GB. Ponadto, jeśli X Flip naprawdę istnieje, Vivo może być zalecane, aby wydać go raczej wcześniej niż później: high-end jak to wydaje się być teraz, to będzie spadać w tyle z jego późno-2022 procesor wystarczająco szybko.

Kup Z Flip4 na Amazon

"X Flip" otwiera się na swoją specyfikację w Geekbench. (Źródło: Geekbench)
"X Flip" otwiera się na swoją specyfikację w Geekbench. (Źródło: Geekbench)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Vivo X Flip rzuca wyzwanie Samsungowi Galaxy Z Flip4 w Geekbench dzięki większej ilości pamięci RAM
Deirdre O'Donnell, 2023-03-19 (Update: 2023-03-19)