Notebookcheck Logo

Toshiba Portégé X20W-E

Toshiba Portégé X20W-E
Toshiba Portégé X20W-E
Na początku roku była mowa o laptopach marki Toshiba z procesorami Intel Kaby Lake Refresh, które właśnie trafiły do sklepów.

Pierwsza informacja o tych laptopach to była mglista zapowiedź. Wiadomo było jednak, że chodzi o zastosowanie nowszych podzespołów a zachowanie sprawdzonej konstrukcji.

Co innego dzisiaj, kiedy tytułowy sprzęt jest namacalny i dostępny na sklepowych półkach. Wiadomo choćby, że pod oznaczeniem Portégé X20W-E-11U kryje się model z procesorem Intel Core i5-8250U a jednostka oznaczona jako Portégé X20W-E-10E uzyskała procesor Intel Core i7-8550U. Taka identyfikacja funkcjonuje na potrzeby rynku europejskiego.

Tak jak we wcześniejszych wydaniach tytułowego laptopa, montowany jest tu układ chłodzenia o nazwie Hybrid Air Cooling. Obudowa jest zaś wykonana ze stopu magnezu.

Mowa jest także o rozwiązaniach typowo biznesowych, jak SecurePad (touchpad z czytnikiem linii papilarnych), moduł szyfrujący TPM 2.0, współpraca ze stacją dokującą (Toshiba Thunderbolt 3 Dock) czy możliwość zamówienia konfiguracji z modemem WWAN (LTE).

Źródło: Notebook Italia

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
Sylwester Cyba, 2018-04-17 (Update: 2018-04-17)