Notebookcheck Logo

Tesla drażni Model 3 Ludicrous przyspieszeniem, ponieważ pierwsze recenzje mogą pojawić się wraz z ogłoszeniem

Oto Model 3 Ludicrous z 2024 roku (zdjęcie: TechRidr/Reddit)
Oto Model 3 Ludicrous z 2024 roku (zdjęcie: TechRidr/Reddit)
Wygląda na to, że Tesla Model 3 Ludicrous z 2024 roku może oferować przyspieszenie od 0 do 60 mil na godzinę podobne do swojego poprzednika Model 3 Performance. Został on sfotografowany z bliska na kilka dni przed odsłonięciem.
E-Mobility

Tesla przygotowuje się do ogłoszenia i wypuszczenia nowego 2024 Model 3 Performance/Ludicrous ale jego przyspieszenie 0-60 mph może rozczarować niektórych fanów.

"To nie jestPlaid", powiedział jeden z szefów Tesli, gdy został o to zapytany, co oznacza, że plotki o 2,9-sekundowym przyspieszeniu Modelu 3 Ludicrous 0-60 mph mogą mieć jednak pewne zalety.

Cięższa Tesla Model S Plaid przyspiesza w 1,99 sekundy, ale oferuje 1020 KM, więc Model 3 Ludicrous z domniemanymi 600+ KM może nie przyspieszać znacznie szybciej niż jego poprzednik, mimo że byłby znacznie lżejszy niż S.

Alternatywnie, wersja Model X Plaid przyspiesza w 2,5 sekundy, ale ani główny projektant Tesli Franz von Holzhausen, ani jej główny inżynier pojazdów Lars Moravy nie powiedzieliby "to nie jest Plaid", gdyby przyspieszenie wynosiło, powiedzmy, 2,7 sekundy, ponieważ byłoby to już zbyt blisko Plaida.

W każdym razie Tesla zorganizowała w zeszłym tygodniu wydarzenie przedpremierowe Modelu 3 Ludicrous dla różnych influencerów technologicznych i YouTuberów, co wskazuje, że nie minie dużo czasu, zanim znane będą jego specyfikacje, cena i kwalifikowalność do ulgi podatkowej.

Teraz pojawiły się nowe zdjęcia Modelu 3 Ludicrous zrobione z dużo bliższej odległości niż poprzednie przecieki.

Przedstawiają one podglądową wersję pomalowaną na piękny kolor Ultra Red Tesli, prezentując Ludicrous vortex z tyłu, a także nową przednią wargę i wentylowane fotele kubełkowe kubełkowe fotele.

Wygląda na to, że ludzie w środku filmują lub robią zdjęcia, więc pierwsze recenzje Modelu 3 Ludicrous powinny pojawić się wraz z oficjalnym ogłoszeniem i szczegółami dotyczącymi premiery.

Proszę kupić złącze ścienne 80A Tesla Gen 2 z kablem 24' na Amazon

2024 Tesla Model 3 Ludicrous odznaka
2024 Tesla Model 3 Ludicrous odznaka
2024 Tesla Model 3 Ludicrous front
2024 Tesla Model 3 Ludicrous front

Źródło(a)

TechRidr (Reddit)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Tesla drażni Model 3 Ludicrous przyspieszeniem, ponieważ pierwsze recenzje mogą pojawić się wraz z ogłoszeniem
Daniel Zlatev, 2024-04- 6 (Update: 2024-04- 6)