Notebookcheck Logo

Surface Pro 3: nowy firmware (listopad 2018)

Firma Microsoft wydała kolejny firmware dla tabletów Surface Pro 3.

Wygląda na to, że firma Microsoft regularnie udostępnia aktualizacje firmware dla swoich urządzeń. To najnowsze jest podobne do wcześniej wydanych i poprawia stabilność pracy komputera.

Istotna może okazać się informacja, że tytułowa aktualizacja jest przeznaczona dla systemu Windows 10 (dostępna przez Windows Update). Użytkownicy systemu Windows 8.1 muszą obejść się smakiem lub przeskoczyć na "dziesiątkę".

Kluczowa zmiana na lepsze to poprawka eliminująca problem z menedżerem urządzeń. Pojawiał się w nim błąd, co mogło negatywnie odbić się na wrażeniach z użytkowania tabletu.

Mniej znaczące są dwie mniejsze zmiany. Obie zwiększają bezpieczeństwo korzystania z sieci bezprzewodowej opartej o kartę sieciową Marvell. Mowa o Bluetooth i WiFi 802.11ac.

Aktualizację można pobrać z automatu (Windows Update) lub ręcznie, pobierając instalator ze strony internetowej firmy Microsoft.

Źródło: MSPoweruser

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2018 11 > Surface Pro 3: nowy firmware (listopad 2018)
Sylwester Cyba, 2018-11- 8 (Update: 2018-11- 8)