Notebookcheck Logo

Steam rozdaje bardzo dobrze ocenianą grę niezależną

Muzeum Machinika jest dostępne za darmo na Steam do 27 maja do godziny 19:00 (Źródło: Steam)
Muzeum Machinika jest dostępne za darmo na Steam do 27 maja do godziny 19:00 (Źródło: Steam)
Machinika Museum rzuca wyzwanie szarej materii graczy i może być rozgrywana za jednym razem, przy czym należy rozszyfrować funkcje obcych maszyn. Gra jest dostępna za darmo przez krótki czas na Steam.
Deal Gaming

Muzeum Machinika nie jest zwykłym muzeum. Zamiast prehistorycznych reliktów, gracze odkrywają tajemnicze maszyny o pozaziemskim pochodzeniu. Zadanie polega na rozszyfrowaniu sposobu działania różnych urządzeń. Aby robić postępy, gracze muszą obserwować i myśleć logicznie.

Gracze mogą oglądać odpowiednie artefakty pod różnymi kątami i naciskać przyciski, przesuwać przełączniki lub łączyć komponenty - zawsze mając nadzieję na odkrycie wskazówek lub aktywację ukrytych mechanizmów. Z każdą rozwiązaną zagadką, Machinika Museum ujawnia więcej na temat pochodzenia obcych maszyn. Ukończenie gry zajmuje od 2 do 4 godzin - to idealne rozwiązanie na jedną partię w deszczową niedzielę.

Machinika Museum zostało opracowane przez Littlefield Studio i opublikowane przez Dear Villagers w marcu 2021 roku. Jak dotąd gra logiczna została bardzo dobrze przyjęta przez graczy Steam: 91 procent pozytywnych ocen z około 1000 recenzji. Machinika Museum normalnie kosztuje około 8 dolarów. Na Steamie gracze mogą obecnie pobrać grę za darmo.

Przy okazji: Na Steam trwa również wyprzedaż wydawcy https://store.steampowered.com/news/group/34635421/view/4181106571615857194 gdzie gracze mogą uzyskać do 90% zniżki na gry od Dear Villagers.

Ceny mogą ulec zmianie. Oferta była dostępna w momencie publikacji artykułu, ale może być ograniczona czasowo lub ilościowo.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Steam rozdaje bardzo dobrze ocenianą grę niezależną
Marius Müller, 2024-05-15 (Update: 2024-05-15)