Notebookcheck Logo

Specyfikacja tylnego aparatu OnePlus 11 ujawniona przed zbliżającą się premierą

Poznajcie zawczasu wewnętrzne spojrzenie na aparaty w modelu 11. (Źródło: OnePlus)
Poznajcie zawczasu wewnętrzne spojrzenie na aparaty w modelu 11. (Źródło: OnePlus)
OnePlus wciąż ma czas do jutra (4 stycznia 2022), aby uwolnić 11 jako swój pierwszy top-end Android smartfon roku. Zdecydował się jednak ujawnić swój potrójny zestaw tylnych aparatów przed tym wydarzeniem. Marka zapewnia, że każdy z aparatów jest "flagowej" jakości - jednak pewien modny atrybut, który wielu fanów chciałoby zobaczyć, został oficjalnie pominięty.
5G Android Leaks / Rumors OnePlus Smartphone Software

OnePlus robi obecnie wszystko, aby zapakować każdą minutę przed swoim 11 wydarzeniem premierowym w Chinach pełnym teaserów Weibo, ujawniając na przykład, że wyświetlacz nadchodzącego Android flagowca będzie obsługiwał "prawdziwe LTPO 3.0" i Dolby Vision.

Następnie ponownie, marka pozostawiła ten panel specyfikacja w bardziej precyzyjne szczegóły do wyobraźni na teraz, woląc skupić się na jego tylne kamery zamiast tego. Są one 3 w liczbie, już known to pochodzą w odnowionej, okrągłym garbie, jak dotąd. OnePlus postanowił jednak zawczasu zerwać pewną opaskę: żaden z nich nie będzie tj 1-calowy sensor.

Mimo to, marka upiera się że okrągły moduł jest naszpikowany wartymi uwagi mobilnymi CMOS-ami, z nowym m.in Sony IMX890 jako główny shooter 11. Dołączy do niego "profesjonalny obiektyw 2x portretowy " oparty na 32MP IMX709, z 48MP IMX581 dla zdjęć ultrawide-angle.

OnePlus zapewnia, że dzięki nim znacznie wzrośnie czułość na światło: na przykład IMX709 ma przepuszczać do 416% więcej światła, a do tego dołączą funkcje takie jak własna "RAW technologia obliczeniowa domeny" dla potencjalnie bezstratnego przechwytywania obrazu w wybitnym formacie o dużej ilości danych

To nie wszystko, co może zaoferować 11: do potrójnego aparatu dołączy również 13-kanałowy wielospektralny sensor, aby wzmocnić jego wbudowany Hasselblad-poinformowany nauki kolorów. Partner firmy OnePlus w dziedzinie aparatów fotograficznych umieścił również swoją nazwę na 2 "klasyczne efekty rozmycia obiektywu", które można znaleźć w 11's app aparatu.

Pomimo wycieku tych tajemnic, OnePlus prawdopodobnie będzie miał jeszcze więcej do powiedzenia o nadchodzącym urządzeniu premium w dniu 4 stycznia r, 2022 od 14:30 czasu pekińskiego (07:30 CET).

Kup OnePlus Nord Buds na Amazon

OnePlus szczegółowo hipnotyzuje tylne kamery modelu 11. (Źródło: OnePlus via Weibo)
OnePlus szczegółowo hipnotyzuje tylne kamery modelu 11. (Źródło: OnePlus via Weibo)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Specyfikacja tylnego aparatu OnePlus 11 ujawniona przed zbliżającą się premierą
Deirdre O'Donnell, 2023-01- 4 (Update: 2023-01- 4)