Notebookcheck Logo

OnePlus 11 debiutuje jako napędzany Snapdragonem 8 Gen 2 flagowiec z płaskim ekranem, aparatami Hasselblad i "wytrzymałym" ładowaniem 100W z lampą błyskową

11 jest tutaj. (Źródło: OnePlus)
11 jest tutaj. (Źródło: OnePlus)
OnePlus uczynił 11 oficjalnym w Chinach, z międzynarodowym debiutem w drodze na początku 2023 roku. Jego potencjalni globalni fani mogą spodziewać się "eleganckiego" flagowego Android smartfona z głównym tylnym aparatem 50MP z OIS i 6,7-calowym wyświetlaczem OLED z zaktualizowaną technologią LTPO. Jego ceny zaczynają się od poniżej 600 USD za model podstawowy z 12GB LPDDR5X RAM.
5G Android Launch OnePlus Smartphone Touchscreen

OnePlus w końcu ujawnił 11 w całości, choć tylko dla swoich chińskich odbiorców na początku roku, jak w przypadku jego poprzednika, tj 10 Pro. W tej kwestii marka ujawniła, że 2 smartfony premium mają bardzo podobną specyfikacja wyświetlacza, w dół do rozmiaru i rozdzielczości.

Następnie ponownie, OnePlus zapewnia, że 11's Samsung AMOLED panel pochodzi z jego najnowszej 1-120Hz adaptacyjna technologia odświeżania, z szczytową jasność 1300 nitów (choć może to spaść do około 500 nitów w codziennym użytkowaniu). Choć nie został on przedstawiony jako całkowicie płaski, wydaje się być mniej zakrzywiona niż w przypadku np 10 Pro, wykazując minimalne ramki po wszystkich stronach w wyniku.

OnePlus jest przekonany, że jego nowe ulepszenia oparte na oprogramowaniu i silnik haptyczny - który przy 602 mm3 jest największym, jaki kiedykolwiek wyprodukowano w smartfonie smartfonie - w połączeniu z "podwójnym pierścieniem magnetycznym głośników " o 10% większej głośności i technologią Super Linear Speaker Technology, jeszcze bardziej zwiększy gry i rozrywkę na 11.

Po drugiej stronie, OnePlus oficjalnie przedstawił swój tylny panel jako najbardziej "elegancki" jeszcze, z jego "inspirowanym czarną dziurą" garb aparatu który tworzy niejasne kąty w kształcie litery K z częścią ramki, która również mieści suwak alertów smartfona. Nie ma wzmianki o ceramicznej tutaj, chociaż jest Gorilla Glass Victus z tymi samymi opcjami wykończenia, co w 10 Pro.

Wewnętrznie, to jednak inna historia, z "pełnokrwistym" połączeniem z Snapdragon 8 Gen 2 SoC, UFS 4.0 pamięci flash i równie aktualnych LPDDR5X RAM

Co więcej, OnePlus uruchomił 11 na 12GB tej pamięci RAM, sparowane z 256 GB pamięci wewnętrznej, z 16GB/512GB top-end model touted zachować 44 aplikacji w tle z 16x "przepustowośćdanych" i połowę stuttering w wymagających zadań w porównaniu do poprzedniej generacji.

OnePlus ma już przyznał że 11 ma taką samą podstawową specyfikację aparatu jak OPPO Find N2; twierdzi jednak, że jego (prawdopodobnie ostateczny) Hasselblad Mobile Imaging System nadrabia to, z nowym 13-kanałowym czujnikiem wielospektralnym, aby zapewnić dokładność kolorów.

11 obsługuje również Spot Blur, technika bokeh rzekomo replikować efekt klasycznego aparatu marki XCD 30mm lub 65mm obiektywyjak również inne "OnePlus x Hasselblad' tweaks takie jak XPAN Tryb.

OnePlus uaktualnił 11 do nowej i "długowieczność"-focused wersji SuperVOOC ładowania. Jego 5,000mAh bateria jest oceniana do uzupełnienia w pełni z ładowania 100W w zaledwie 25 minut, co najwyraźniej może zrobić przez dwa razy dłużej niż średnia branżowa.

Marka twierdzi również, że bateria zachowa swoje zdrowie przez okres do 4 lat. OnePlus 11 (Chinese Edition) będzie wyposażony w ColorOS 13 po wyjęciu z pudełka (kompletny z trybami 1Hz AOD, zaawansowanym OCR dla tekstu na zdjęciach i stronach internetowych oraz "kompleksowymi" środkami ochrony prywatności), chociaż powinien przełączyć się na OxygenOS 13 gdy smartfon trafi na rynek międzynarodowy w lutym 2023 roku.

Na razie jednak zaczyna się od 3,999 juanów (~579 USD), idąc w górę do 4,399 juanów (~636 USD) dla SKU ze średnim dzieckiem 16GB RAM/256GB pamięci wewnętrznej lub 4,899 juanów (~709 USD) dla konfiguracji z najwyższej półki.

OnePlus 11 można zarezerwować w Chinach od teraz, a otwarta sprzedaż rozpocznie się 9 stycznia 2023 roku.

Czy cena OnePlus 10 Pro spadła już na Amazon? Dowiedz się już teraz!

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > OnePlus 11 debiutuje jako napędzany Snapdragonem 8 Gen 2 flagowiec z płaskim ekranem, aparatami Hasselblad i "wytrzymałym" ładowaniem 100W z lampą błyskową
Deirdre O'Donnell, 2023-01- 5 (Update: 2023-01- 5)