Notebookcheck Logo

Smartwatche Garmin Fenix 6, Enduro i MARQ otrzymują poprawki błędów w nowej wersji beta 25.88

Aktualizacja Garmin Beta Version 25.88 jest przeznaczona dla urządzeń Fenix 6 (powyżej), Enduro i MARQ. (Źródło obrazu: Garmin)
Aktualizacja Garmin Beta Version 25.88 jest przeznaczona dla urządzeń Fenix 6 (powyżej), Enduro i MARQ. (Źródło obrazu: Garmin)
Aktualizacja Garmin Beta do wersji 25.88 dla smartwatchów Fenix 6, Enduro i MARQ jest już dostępna. Nowe oprogramowanie należy zainstalować ręcznie, a wersja OTA aktualizacji pojawi się wkrótce. Wersja 25.88 wprowadza dwie poprawki błędów do urządzeń wearables, rozwiązując problemy napotkane podczas aktywności.
Smartwatch Wearable

Firma Garmin opublikowała na stronie wersję beta 25.88 dla Fenix 6, Enduro i MARQ. Nowe oprogramowanie wprowadza dwie poprawki błędów do urządzeń wearables. Po pierwsze, rozwiązano problem, który prowadził do nieprawidłowego raportowania danych dotyczących wznoszenia i opadania mierzonych podczas aktywności.

Po drugie, występował błąd, który mógł powodować wyłączanie się urządzeń wearables podczas edytowania zestawu w aktywności siłowej; to również zostało naprawione. Obecnie aktualizacja 25.88 musi zostać ręcznie załadowana na smartwatch w ramach zrestrukturyzowanego programu beta. Możesz pobrać plik .zip zawierający wszystkie odpowiednie pliki do pobrania dla różnych modeli zegarków, w tym Fenix 6 Pro i Fenix 6s, tutaj. Garmin zauważa, że plik secure_config.gcd musi być również zainstalowany na zegarku, co może pomóc w rozwiązaniu wszelkich napotkanych problemów. Ogłoszenie Beta stwierdza, że wersja OTA aktualizacji, którą można zainstalować za pośrednictwem aplikacji Garmin Connect, wkrótce stanie się dostępna.

Ostatnią dużą aktualizacją dla tych smartwatchów Garmin była wersja 25.10. Od tego czasu Garmin wprowadził wiele zmian, dodając aktywność Obstacle Course Racing, aktualizując aktywność Golf i widżet Altitude Acclimation oraz poprawiając komunikaty głosowe odtwarzane podczas niektórych aktywności. Nie wiadomo dokładnie, kiedy rozpocznie się nowy cykl 26.xx. Jeśli chcesz dołączyć do programu Garmin Beta, możesz to zrobić za pośrednictwem Garmin Connect.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Smartwatche Garmin Fenix 6, Enduro i MARQ otrzymują poprawki błędów w nowej wersji beta 25.88
Polly Allcock, 2023-05-26 (Update: 2023-05-26)