Notebookcheck Logo

Garmin Venu 3 i Venu 3S w nowych dokumentach SIRIM

Smartwatche Garmin Venu 3 i Venu 3S będą następcami Garmin Venu 2 Plus (powyżej). (Źródło zdjęcia: Garmin)
Smartwatche Garmin Venu 3 i Venu 3S będą następcami Garmin Venu 2 Plus (powyżej). (Źródło zdjęcia: Garmin)
W SIRIM w Malezji pojawiły się dokumenty dotyczące nadchodzących smartwatchy Garmin Venu 3 i Venu 3S. Niewiele wiadomo na temat urządzeń do noszenia, które mogą być wyposażone w nową aplikację Garmin ECG, służącą do wykrywania nieregularnego rytmu serca. Nowe zegarki prawdopodobnie nie zostaną wprowadzone na rynek przed modelami Epix 2 Pro i Fenix 7 Pro.
Smartwatch Wearable

Smartwatche Garmin Venu 3 i Venu 3S pojawiły się w nowych dokumentach Standards and Industrial Research Institute of Malaysia (SIRIM). Venu 3 ma numer modelu A04543, podczas gdy Venu 3S ma numer modelu A04542. Zgłoszenia tych nowych smartwatchy nie pojawiły się jeszcze w innych organach regulacyjnych, takich jak FCC.

Niewiele wiadomo o serii zegarków Venu 3, bez oficjalnych informacji od firmy Garmin. Najnowszym smartwatchem wydanym w serii Venu był Venu 2 Plus, który pojawił się w styczniu 2022 r

oku.

Urządzenie do noszenia ma funkcje zdrowotne, takie jak monitorowanie energii Body Battery, śledzenie tętna i nową aplikację EKG, która wykorzystuje czujniki do wykrywania objawów migotania przedsionków (AFib) lub nieregularnego rytmu serca. Zegarek posiada również asystentów głosowych Siri, Google Assistant i Bixby, połączenia Bluetooth i do dziewięciu dni pracy na baterii.

Smartwatche Garmin Venu 3 i Venu 3S prawdopodobnie nie pojawią się przed nadchodzącymi urządzeniami do noszenia Epix 2 Pro i Fenix 7 Pro; Gadgets and Wearables spekuluje, że urządzenia z serii Venu mogą pojawić się wkrótce w sierpniu lub wrześniu. Dokładna data premiery, lista funkcji i cena urządzeń do noszenia nie są jeszcze znane. Dla porównania, smartwatch Garmin Venu 2 Plus jest zazwyczaj sprzedawany w cenie 449,99 USD. W chwili pisania tego tekstu, Venu 2 Plus jest przeceniony o 50 USD do 399,99 USD w sprzedaży Garmin https://www.garmin.com/en-us/p/730659 i Amazon w USA.

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 05 > Garmin Venu 3 i Venu 3S w nowych dokumentach SIRIM
Polly Allcock, 2023-05-26 (Update: 2023-05-26)