Notebookcheck Logo

Smartwatch Garmin Forerunner 955 otrzymuje nową aktualizację beta

Garmin wprowadza wersję beta 19.12 dla smartwatchy z serii Forerunner 955. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin wprowadza wersję beta 19.12 dla smartwatchy z serii Forerunner 955. (Źródło obrazu: Garmin)
Garmin ogłosił wersję beta 19.12 dla smartwatchy z serii Forerunner 955. Oprogramowanie koncentruje się na poprawkach błędów związanych z danymi temperatury i czujnikami tętna. Wydaje się jednak, że nie rozwiązuje problemu z Morning Report, który użytkownicy zgłosili na forum.
Smartwatch Wearable

Smartwatche Garmin Forerunner 955 i Forerunner 955 Solar otrzymują wersję 19.12 beta https://forums.garmin.com/beta-program/forerunner-955-series/f/announcements/369420/public-beta-version-19-12. Stopniowe wdrażanie, ogłoszone w poście na forum, oznacza, że oprogramowanie dotarło tylko do około 20% kwalifikujących się urządzeń do noszenia w momencie pisania tego tekstu; Garmin nie poinformował jeszcze, kiedy aktualizacja dotrze do wszystkich uczestników programu beta.

Dziennik zmian wymienia kilka poprawek błędów, takich jak fałszywe wartości temperatury pogodowej. Rozwiązano również problem z przerywanym pomiarem tętna w przypadku użytkowników korzystających z monitora tętna Zwift i urządzenia z systemem iOS. Ponadto rozwiązano problem z przesyłaniem danych dotyczących aktywności Jump Rope, a także wprowadzono poprawki dla innych, bardziej drobnych błędów wraz z ulepszeniami interfejsu użytkownika.

Publiczna wersja beta 19.12 pojawiła się wkrótce po wydaniu wersji beta 19.09 Garmin rolls out Connect IQ improvements to older smartwatch via latest software update . Chociaż przyniosła ona nowe narzędzia do smartwatchów z serii Forerunner 955, takie jak Jet Lag Adviser i narzędzie do znajdowania telefonu oparte na GPS, użytkownicy zgłosili również kilka problemów z wydaniem w sekcji raportów o błędach na forum. Przykładowo, w funkcji Morning Report brakuje kilku elementów, takich jak Rest Days, Calendar i Daily Suggested Workout. Niestety, nie wygląda na to, by problem ten został naprawiony w wersji beta 19.12. Jeśli chcą Państwo wypróbować nowe oprogramowanie, można pobrać je ręcznie z menu Ustawienia smartwatcha.

Dziennik zmian dla wersji beta 19.12 Garmin dla smartwatchy z serii Forerunner 955. (Źródło obrazu: Garmin)
Dziennik zmian dla wersji beta 19.12 Garmin dla smartwatchy z serii Forerunner 955. (Źródło obrazu: Garmin)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Smartwatch Garmin Forerunner 955 otrzymuje nową aktualizację beta
Polly Allcock, 2024-04-25 (Update: 2024-04-25)