Notebookcheck Logo

Smartwatch Amazfit Active otrzymuje Zepp OS 3.5 z wieloma nowymi funkcjami

Amazfit wprowadza Zepp OS 3.5 na smartwatch Active. (Źródło zdjęcia: Amazfit)
Amazfit wprowadza Zepp OS 3.5 na smartwatch Active. (Źródło zdjęcia: Amazfit)
Amazfit ogłosił, że wprowadza Zepp OS 3.5 na smartwatch Active. Aktualizacja, wersja 5.0.6.1, wprowadza szeroki zakres nowych funkcji do urządzenia do noszenia. Obejmują one mini-aplikacje do śledzenia stanu zdrowia, inteligentnego asystenta głosowego Zepp Flow i dodatkowe tryby treningu.
Smartwatch Wearable

Smartwatch Amazfit Active otrzymał nową aktualizację https://uk.amazfit.com/blogs/product-updates/may-2024-amazfit-active-updates-to-zepp-os-3-5-adding-zepp-flow%E2%84%A2-supportw wersji 5.0.6.1przynosząc Zepp OS 3.5 do noszenia. Najnowszy system operacyjny pojawił się przed terminem; kiedy po raz pierwszy ogłoszono wdrożenie nowego systemu operacyjnego ogłosiłamazfit zasugerował, że smartwatch Active otrzyma aktualizację od 20 czerwca. Nie jest to pierwszy model, który otrzymał Zepp OS 3.5, ze smartwatchem Balance zaktualizowany w wielu krajach na początku tego roku.

Wersja oprogramowania 5.0.6.1 zawiera szereg nowych funkcji, w tym inteligentnego asystenta Zepp Flow, który obsługuje interakcje w języku angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i niemieckim. Użytkownicy łączący się z urządzeniami Android mogą używać poleceń głosowych do odpowiadania na wiadomości WhatsApp, a wiadomości graficzne WhatsApp są teraz obsługiwane. Pojawiły się nowe mini-aplikacje, takie jak Termometr Bluetooth i Monitor ciśnienia krwi Bluetooth, a także dwa nowe typy treningów: wspinaczka i wędrówki. Ponadto tryb Track Run pozwala teraz na większe dostosowanie okrążeń i ścieżek.

Amazfit zaprezentował również nowy nylonowy pasek Soft Rose dla modeli takich jak smartwatch Active. Według firmy, opaska jest bardzo lekka, ma luksusową fakturę i nadaje się do każdego urządzenia do noszenia, które ma pasek 20 mm. Nie jest jasne, kiedy ten nowy pasek trafi do sprzedaży i ile będzie kosztował.

(Źródło zdjęcia: Amazfit)
(Źródło zdjęcia: Amazfit)
(Źródło zdjęcia: Amazfit)
(Źródło zdjęcia: Amazfit)
(Źródło zdjęcia: Amazfit)
(Źródło zdjęcia: u/karam_dar via Reddit)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Smartwatch Amazfit Active otrzymuje Zepp OS 3.5 z wieloma nowymi funkcjami
Polly Allcock, 2024-05-15 (Update: 2024-05-15)