Notebookcheck Logo

Premiera słuchawek Bose QuietComfort Ultra z adaptacyjnym i wciągającym dźwiękiem aptX

Słuchawki QuietComfort Ultra. (Źródło: Bose)
Słuchawki QuietComfort Ultra. (Źródło: Bose)
Firma Bose w końcu potwierdziła, że jej nowe słuchawki QuietComfort z najwyższej półki to po raz pierwszy słuchawki Ultra. Zostały one również wprowadzone na rynek z pierwszą generacją Immersive Audio, kultowym podejściem marki do dźwięku przestrzennego. Słuchawki Ultra oferują również redukcję szumów i nowoczesne podzespoły wewnętrzne.
Accessory Audio Launch Smartphone Software Wearable Android

Firma Bose oficjalnie wprowadziła na rynek Ultra na swoich flagowych bezprzewodowych urządzeniach peryferyjnych "światowej klasy redukcji szumów, wysokiej jakości dźwięku oraz legendarnego komfortu i stabilności" po raz pierwszy dzisiaj (14 września 2023 r.). Nowe słuchawki są zasilane przez Snapdragon Sound dla "bezstratnego i niskie opóźnienia możliwości", a także wsparcie dla technologii Qualcomm aptX Adaptive aptX.

Producent OEM twierdzi również, że jego wybór chipsetów audio zapewnia "bardziej płynną i solidną łączność z urządzeniami premium Android " w całej linii QuietComfort Ultra. W tym celu oba wspierają równieżGoogle Fast Pair jak również Bluetooth 5.3 standard.

Słuchawki Ultra mają również tryb przewodowy - przez port 2,5 mm, chociaż będzie dostępny kabel z gniazdem 3.jack 5 mm na drugim końcu w pudełku. W związku z tym można je zamówić w przedsprzedaży bezpośrednio od Bose za 429 USD

Bose może dążyć do zracjonalizowania tych punktów cenowych poprzez wprowadzenie Immersive Audio - jednak nowe słuchawki Ultra mają zapewnić zaledwie 18 godzin użytkowania na jednym ładowaniu co najwyżej z włączonym dźwiękiem (lub 24 z wyłączonym nowym ustawieniem).

Dla tych, którzy chcą wydać trochę mniej pieniędzy, są rzeczywiście nowe nie-Ultra alternatywy bez funkcji Immersive Audio . Nowe słuchawki QuietComfort są prezentowane jako QC 45 i mają najmniej metal-metalową, wysokiej jakości konstrukcję spośród 3 nowych propozycji Bose. Niemniej jednak mogą pochwalić się regulowaną, konfigurowalną redukcją szumów. Są również oceniane na maksymalnie 24 godziny pracy na baterii i nadal są na Bluetooth 5.1 - ale nadal kosztują 349 USD.

Są one przynajmniej prezentowane w dodatkowym ekskluzywnym kolorze Cypress Green, oprócz opcji White Smoke i Black dostępnych dla wariantów QuietComfort Ultra.

Bose QC 45s: nadal dostępne na Amazon.

Nowe słuchawki Vanilla QuietComfort...
Nowe słuchawki Vanilla QuietComfort...
...uruchomić wraz z ich nowymi odpowiednikami Ultra. (Źródło: Bose)
...uruchomić wraz z ich nowymi odpowiednikami Ultra. (Źródło: Bose)
 

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 09 > Premiera słuchawek Bose QuietComfort Ultra z adaptacyjnym i wciągającym dźwiękiem aptX
Deirdre O'Donnell, 2023-09-15 (Update: 2023-09-15)