Sharge wprowadza nowego rywala Anker Nano z szybkim ładowaniem 40 W i kompaktową konstrukcją

Sharge wprowadził na rynek nowy adapter ładujący Apple, a szybka ładowarka wydaje się być bezpośrednim rywalem Anker Nano. Podobnie jak oferta Ankera, ten zasilacz ma kompaktową obudowę, a marka reklamuje, że jest o 30% mniejszy niż zwykła ładowarka mobilna z Apple.
Jest wsparcie dla szybkiego ładowania 40W, co daje najnowsze 45W Anker Nano ale Sharge twierdzi, że przy tej mocy wyjściowej adapter może doprowadzić iPhone'a 17 Pro do 50% w 20 minut. Wewnętrzny układ AVS ma przeprowadzać częste kontrole temperatury, zapewniając działanie w niskiej temperaturze dla stabilnego ładowania.
Wracając do projektu, Sharge podkreśla, że ładowarka 40 W ma wskaźnik ładowania, który pasuje do diody LED na etui do przenoszenia Apple AirPods. Ogólna konstrukcja ma być również identyczna, z zaokrąglonymi narożnikami i metalowymi krawędziami wokół portu.
Składana wtyczka ułatwia przenoszenie ładowarki i chociaż zasilacz nie ma wbudowanego wyświetlacza, takiego jak nowy Anker Nano (obecnie 29,99 USD na Amazon), Sharge twierdzi, że użytkownicy mogą dostosować wygląd za pomocą naklejek. Firma nie udostępniła żadnych konkretnych szczegółów na temat tego, kiedy adapter zostanie uruchomiony, ale oczekuje się, że wkrótce zostanie wydany w Chinach.









