Notebookcheck Logo

Plotka | Seria iPad Mini prawdopodobnie będzie współistnieć obok składanej wersji jako alternatywa premium w 2025 roku

IPad Mini może żyć jeszcze dalej. (Źródło: Apple)
IPad Mini może żyć jeszcze dalej. (Źródło: Apple)
Według najnowszych notatek opublikowanych przez szanowanego analityka Ming-Chi Kuo, Apple prawdopodobnie wprowadzi składane urządzenie do 2025 roku. Jest to raczej iPad niż iPhone, choć nie taki, który byłby w stanie zastąpić obecną serię Mini ze względu na jej wysoką cenę. W związku z tym, dwa produkty mogą być dostępne jako podstawowe i wyższe opcje wśród Cupertino gigant line-up tabletów next-gen.
Apple iPad Foldable Leaks / Rumors Tablet Touchscreen

Strona iPad Mini prognozuje się, że pod koniec 2023 lub na początku 2024 roku powróci z nowa generacja napędzany przez nowoczesny procesor dla odmiany. Jednak według znanego analityka TF International Securities, Ming-Chi Kuo, jego seria ma przyszłość nawet poza tym.

Apple uważa się, że w końcu dostać się do foldables rynek do 2025 roku, chociaż pierwsze próby Cupertino behemoth w technologii są podobno okazać się jako tablety niż smartfony, gdyż te ostatnie byłyby zbyt drogie, by rozwijać je do późniejszego czasu.

W związku z tym, "niektóre media" spekulowały, że Apple's first-gen foldable będzie wyprzeć iPad Mini, być może na podstawie wielkości. Jednak, jak Kuo teraz utrzymuje, jest to mało prawdopodobne, aby być w przypadku, ze względu (ponownie) na koszt domniemanego składane alternatywa

Dlatego jest to po prostu możliwe, że może być składane i nie składane iPad Mini dostępne w lub około 2025 roku, jako perspektywa "podstawowa" i jego alternatywa "premium" odpowiednio.

Kupić iPad Mini (2021) na stronie Amazon

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Seria iPad Mini prawdopodobnie będzie współistnieć obok składanej wersji jako alternatywa premium w 2025 roku
Deirdre O'Donnell, 2022-12-31 (Update: 2022-12-31)