Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy S23 ustanawia nowy rekord wczesnych zamówień przedpremierowych w Korei Południowej

Seria Galaxy S23. (Źródło: Qualcomm)
Seria Galaxy S23. (Źródło: Qualcomm)
Najnowsze flagowce Samsunga z serii Galaxy S23 Android są dostępne w przedsprzedaży w rodzimej Korei Południowej już od około 2 tygodni. W tym czasie prześcignęły one pod tym względem swoich poprzedników z serii S22 - i to podobno w rekordowym stopniu. Szacuje się, że najwięcej rezerwacji, o których mowa, zebrał top-endowy S23 Ultra.
Android Galaxy S Smartphone Touchscreen Business

Strona Galaxy S22, S22+ oraz S22 Ultra można powiedzieć, że zostały zastąpione przez głęboko nieodróżnialne sprzętowe aktualizacje w 2023 roku. Niemniej jednak, ich liczby dotyczące początkowych 2-tygodniowych pre-orderów na rodzimym rynku Samsunga zostały pobite przez ich nowych następców.

W rzeczywistości, 3 nowe flagowe Android smartfony są teraz powiedział, że złamał świeży grunt w tych kategoriach, posting 1,09 mln rezerwacji do S22 1,01 miliona. I znowu, ich zwycięstwo dotyczy tylko S linenie dorównując Galaxy Note 10 series' overall record. The phablety zdobył ~ 1,4 mln zamówień przedpremierowych z ich pierwszych kilku tygodni na rynku z powrotem w 2019 roku.

Niemniej jednak, ten początkowy południowokoreański sukces może pomóc Samsung z jego deklarowanym celem sprzedaży 10% więcej nowych S-line smartfonów w 2023 roku. Być może najbardziej zaskakujące jest to, że S23 Ultra wziął podobno ~60% nowych pre-orderów swojej rodziny, mimo że nawet wyglądając prawie dokładnie jak jego przodek. Obecne zachęty pre-order, takie jak podwojenie jego 256GB pamięci masowej modelu podstawowego bez dodatkowych opłat może pomóc w tym wczesnym zwycięstwie sprzedaży.

Zastrzeżenie: Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen przeprowadzane przez sprzedawców. Obniżona cena lub oferta wspomniana w tym punkcie była dostępna w momencie pisania artykułu i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek.

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > Samsung Galaxy S23 ustanawia nowy rekord wczesnych zamówień przedpremierowych w Korei Południowej
Deirdre O'Donnell, 2023-02-15 (Update: 2023-02-15)