Notebookcheck Logo

Samsung Galaxy M54 wyciekł ze zmianami konstrukcyjnymi w porównaniu do Galaxy M53

Model Galaxy M54 będzie dostępny jeszcze w tym roku w kontrastowych stylizacjach. (Źródło obrazu: MySmartPrice)
Model Galaxy M54 będzie dostępny jeszcze w tym roku w kontrastowych stylizacjach. (Źródło obrazu: MySmartPrice)
Zdjęcia prasowe Samsunga Galaxy M54 wyciekły do sieci przed oficjalną premierą urządzenia. Sporting inny projekt do Galaxy M53, Galaxy M54 ma wylądować wkrótce po Samsung prezentuje serię Galaxy S23.
Android Smartphone Leaks / Rumors

MySmartPrice wyciekły zdjęcia prasowe Samsunga Galaxy M54 5G, ponad trzy miesiące po tym, jak szczegóły dotyczące słuchawki pojawiły się w sieci. Według strony internetowej, Samsung planuje zaprezentować Galaxy M54 5G wkrótce po serii Galaxy S23, która ma być na 1 lutego. MySmartPrice nie podzielił się jeszcze konkretną datą premiery, ani informacjami o cenach dla żadnego regionu.

Podczas gdy strona nie wyciekły informacje o tym, jak blisko słuchawka jest do uruchomienia, to zaoferował rzut oka na to, jakGalaxy M53następca wygląda. Co zaskakujące, Galaxy M54 ma o jedną mniejszą tylną kamerę niż jego poprzednik, choć jego zakrzywiony tylny panel pozostaje. Specyfikacje aparatu nie są znane na tym etapie, ale wyciekłe rendery prasowe potwierdzają, że seria Galaxy M będzie podążać za serią Galaxy S23 poprzez przyjęcie indywidualnych obiektywów aparatu.

Wydaje się, że model Galaxy M54 posiada cieńsze ramki wyświetlacza niż model Galaxy M53, too. Z jakiegoś powodu Samsung powstrzymuje się od wprowadzenia jednolitych ramek do swoich smartfonów ze średniej półki, jednak z Galaxy M54 również kołysze się charakterystyczny podbródek. Na podstawie renderów wyciekły do tej pory, Galaxy M54 będzie pochodzić w co najmniej dwóch kolorach, zarówno z kolorowych ramek kontrastujących. Pojemnościowy skaner linii papilarnych będzie również obecny, podobnie jak w przypadku jego poprzednika. PozornieGalaxy M54 będzie dostępny z chipsetem Exynos 1380, a nie Snapdragon 888 jak sądzono w październiku.

(Źródło obrazu: MySmartPrice)
(Źródło obrazu: MySmartPrice)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 01 > Samsung Galaxy M54 wyciekł ze zmianami konstrukcyjnymi w porównaniu do Galaxy M53
Alex Alderson, 2023-01-24 (Update: 2023-01-24)