Notebookcheck Logo

Retroid Pocket Flip: Dane premierowe, ceny i specyfikacje potwierdzone dla nowego handhelda do gier retro

Retroid Pocket Flip to przebudowany Pocket 3 Plus. (Źródło obrazu: Retroid)
Retroid Pocket Flip to przebudowany Pocket 3 Plus. (Źródło obrazu: Retroid)
Retroid ujawnił pełne szczegóły dotyczące Pocket Flip, w tym datę premiery. Podczas gdy Pocket Flip może być najnowszym gamingowym handheldem Retroid, okazuje się, że może on oferować taką samą wydajność i wrażenia z gry jak Pocket 3 Plus, który firma już sprzedaje.
ARM Gaming Launch

Retroid potwierdził szczegóły dotyczące premier i cen Pocket Flip, handhelda do gier retro, który został zaprezentowany wcześniej w tym tygodniu. Początkowo firma ujawniła podstawowe specyfikacje i kolory, bez słowa na temat daty premiery lub ceny. Teraz, Retroid ma nakreślone zarówno i dostarczył pełny arkusz specyfikacji do boot.

Jak pokazuje poniższy obrazek, Retroid Pocket Flip posiada 4,7-calowy wyświetlacz, który działa w rozdzielczości 750 x 1,334 pikseli z 450-nitową jasnością szczytową. Dodatkowo urządzenie o wymiarach 139 x 82 x 25,4 mm i wadze 270 g opiera się na Unisoc Tiger T61812 nm SoC z dwoma rdzeniami procesora ARM Cortex-A75, sześcioma rdzeniami procesora Cortex-A55 i Mali-G52 MC2 GPU. Ponadto urządzenie ma 4 GB LPDDR4X RAM, 128 GB rozszerzalnej pamięci masowej i akumulator o pojemności 5000 mAh.

Krótko mówiąc, Retroid Pocket Flip to Retroid Pocket 3 Plus z obudową typu clamshell. Jak teoretyzuje Cary "Golombretroid Pocket Flip jest aktywnie chłodzony i może być bardziej komfortowy niż np.Retroid Pocket 3 Plus, chociażUnisoc Tiger T618raczej nie skorzysta z tego pierwszego. Retroid rozpocznie sprzedaż Pocket Flip 22 marca i będzie dostępny w cenie od 149 do 154 USD, w zależności od wybranego modelu. Daty wysyłki pozostają nieznane na tym etapie, ale wyobrażamy sobie, że Retroid ujawni te szczegóły 22 marca.

(Źródło obrazu: Retroid)
(Źródło obrazu: Retroid)
(Źródło obrazu: Retroid)
(Źródło obrazu: Retroid)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Retroid Pocket Flip: Dane premierowe, ceny i specyfikacje potwierdzone dla nowego handhelda do gier retro
Alex Alderson, 2023-03-18 (Update: 2023-03-18)