Notebookcheck Logo

Razer Power Bank

Razer Power Bank
Razer Power Bank
Od marca w sprzedaży będzie dostępny Razer Power Bank, który to gadżet pozwala na ładowanie laptopa lub innych urządzeń.

Obecnie Razer Power Bank, przenośny akumulator o pojemności 12800 mAh, można wykorzystać do zasilania laptopa Razer Blade Stealth (12,5"). Takie awaryjne ładowanie pozwala na wydłużenie pracy komputera nawet do 15 godzin (czas pracy wydłużony o około 6 godzin a ładowanie trwa poniżej dwóch godzin). 

Przewidziano możliwość ładowania przy użyciu USB-C (możliwe jest to m.in. w laptopach, które posiadają takie gniazdo) i za pośrednictwem dwóch USB-A (w tym wypadku gama akcesoriów zasilanych w ten sposób jest bardzo szeroka).

Czynnikiem decydującym o zakupie może być funkcja Qualcomm Quick Charge 3.0, która - jak sama nazwa wskazuje - umożliwia szybkie ładowanie (kompatybilne urządzenia są ładowane cztery razy szybciej). Sprzęt ten potrafi też wykryć, co jest do niego podłączane i jakiego może wymagać zasilania (Intelligent Device Detection).

Na koniec wspomnę jeszcze, że obudowa Razer Power Bank jest wykonana z aluminium.

Sprzedaż ruszy w marcu 2017 roku. W sklepie producenta (Razer Store) produkt ten ma kosztować 149,99 USD, 169,99 EUR i 144,99 GBP.

Źródło: TechPowerUp

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
Sylwester Cyba, 2017-02-25 (Update: 2017-02-25)