Notebookcheck Logo

Projektor JMGO N1s Ultra 4K: Cena i dodatkowe informacje o ulepszonym N1 z 3000 ANSI ujawnione

Projektor JMGO N1s Ultra 4K: Więcej informacji
Projektor JMGO N1s Ultra 4K: Więcej informacji
Testowaliśmy już model N1 Ultra 4K, a teraz JMGO wprowadza model N1s Ultra 4K. Pomimo posiadania tego samego chipu, wyświetla on teraz 3000 ANSI lumenów zamiast 2200. JMGO zintegrowało również Chromecasta, dzięki czemu Netflix jest wreszcie obsługiwany natywnie. Firma ujawniła już również cenę.
Accessory Home Theater

Nie tak dawno temu testowaliśmy niezwykły projektor domowy JMGO N1 Ultra 4K. Nietypowa konstrukcja tego projektora 4K pozwala na zawieszenie go na gimbalu, dzięki czemu można go dynamicznie obracać i pochylać.

W połączeniu z naprawdę dobrą i przede wszystkim bardzo szybką automatyczną optymalizacją obrazu, można nawet bardzo łatwo wyświetlać na suficie, po prostu składając projektor. Automatyczna optymalizacja obrazu szybko dostosowuje optymalną ostrość i koryguje zniekształcenia.

Teraz producent wprowadza na rynek ulepszony model. Najwyraźniej popracowano również nad krytykowanym w naszym teście szarpanym działaniem, ponieważ system operacyjny zmienił się z AndroidTV na GoogleTV, chociaż pamięć RAM nadal wynosi tylko 2 GB.

Oprócz wcześniejszej szarpanej pracy, N1s ma wyeliminować inny słaby punkt wielu obecnych projektorów z GoogleTV: Netflix. Netflix nie jest natywnie obsługiwany przez wiele obecnych projektorów domowych. Chociaż istnieją instrukcje, jak pobrać usługę przesyłania strumieniowego, zawsze wymaga to od użytkownika końcowego manipulowania. W przeciwieństwie do N1, N1s integruje teraz Chromecasta, który również natywnie obsługuje Netflix. Zgodnie z porównaniem w arkuszu danych, N1s obsługuje teraz również treści 3D ze źródeł zewnętrznych, a nie tylko lokalne Blu-ray 3D.

Jasność została również zwiększona z 2200 do 3000 ANSI lumenów. Według JMGO, silnik laserowy w N1S Ultra został ulepszony w porównaniu do N1 Ultra. Mówi się, że zastosowano nowe komponenty, dzięki czemu wewnętrzna konstrukcja jest teraz inna, co zwiększyło jasność.

W międzyczasie producentowi udało się również podać cenę, która wcześniej nie była znana: ulepszona wersja ma kosztować 2699 euro. Oryginalny N1 Ultra 4K kosztował 2 299 euro w RRP, ale zwykle był dostępny za znacznie mniej: za 2 149 euro na Amazon lub Geekmaxi za 1 899 euro. W praktyce cena N1s prawdopodobnie również będzie znacznie niższa niż RRP. Nowy projektor zostanie oficjalnie zaprezentowany pod koniec czerwca.

Źródło(a)

JMGO

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 05 > Projektor JMGO N1s Ultra 4K: Cena i dodatkowe informacje o ulepszonym N1 z 3000 ANSI ujawnione
Christian Hintze, 2024-05-15 (Update: 2024-05-15)