OnePlus przygotowuje się do wprowadzenia flagowego telefonu Snapdragon 8 Elite Gen 5 poza rynek chiński. Aby Państwa poinformować, OnePlus 15 został wydany w Chinach 28 października 2025 roku. Ponieważ marka przygotowuje się do międzynarodowej premiery, podzieliła się informacją, że globalny smartfon będzie miał taką samą baterię jak chiński odpowiednik.
Mówiąc konkretnie, globalny OnePlus 15 zostanie wprowadzony na rynek z baterią o pojemności 7300 mAh. Do tej pory Nubia Z80 Ultra była jedynym międzynarodowym flagowym telefonem Snapdragon 8 Elite Gen 5 z baterią większą niż 7000 mAh. Zazwyczaj chińscy producenci smartfonów muszą zmniejszać pojemność baterii swoich telefonów, aby zachować zgodność z różnymi globalnymi przepisami dotyczącymi baterii. Wygląda jednak na to, że marki w końcu zdecydowały się trzymać się oczywistego rozwiązania aby przezwyciężyć ten problem przy jednoczesnym zachowaniu pełnej zgodności.
Mówiąc o tym, nowy globalny telefon Nubii odnotował spadek prędkości ładowania w porównaniu do chińskiego modelu. Dobrą stroną jest to, że to samo nie dotyczy globalnego OnePlus 15. Jak potwierdza marka, międzynarodowy telefon zachowa obsługę szybkiego ładowania przewodowego 120 W i ładowania bezprzewodowego 50 W (power bank Anker Prime 26K o mocy 300 W, obecnie 169,99 USD na Amazon).
Jeśli chodzi o inne specyfikacje, one również pozostaną takie same, w tym wyświetlacz OLED 165 Hz, próbkowanie dotykowe 3200 Hz https://redmagic.tech/blogs/product-information/how-touch-sampling-and-screen-refresh-rates-shape-your-gaming-experience, duża komora parowa i wiele stopni ochrony przed wnikaniem. Oczywiście międzynarodowy OnePlus 15 zostanie uruchomiony z OxygenOS 16 zamiast ColorOS 16, ale będzie oparty na Android 16. Więcej o flagowym telefonie dowiedzą się Państwo z naszej relacji z premiery.




