Notebookcheck Logo

Oukitel RT6: nowy wytrzymały tablet z Android 13, ogromną baterią i odłączaną podpórką

Nowy RT6. (Źródło: Oukitel)
Nowy RT6. (Źródło: Oukitel)
Oukitel reklamuje swój nowy RT6 jako "najpotężniejszy" jak dotąd wytrzymały tablet Android. Jego 10,1-calowy wyświetlacz jest podtrzymywany przez baterię o pojemności tak dużej, jak niektóre power banki, ocenianą na nie mniej niż 2250 godzin w trybie gotowości. Posiada gniazdo kart microSD i pamięć RAM, którą można rozszerzyć za pomocą oprogramowania, chociaż jego solidna natura ma jedną lub dwie potencjalne kluczowe słabości.
Accessory Android Gadget Launch Software Tablet Touchscreen

Oukitel obiecuje produktywność na świeżym powietrzu przez (dosłownie) kilka dni dzięki najnowszej serii Serii RT . Jego wytrzymałość IP68/IP69K/MIL-STD-810H-posiada obudowę o pojemności 20,000mAh zapewniającą wyjątkowo długi czas pracy - w trybie czuwania. Używanie go do oglądania filmów lub grania może jednak skrócić szacowany czas włączonego ekranu do około 15 godzin.

Gdy w końcu wyczerpie się bateria, RT6 ma złącze USB typu C do ładowania, które może odbywać się z mocą do 33W. Obsługuje również przydatną funkcję power banku, aby użyć tego samego kabla do przesyłania energii do innego urządzenia w razie potrzeby.

Jednak wielu fanów wytrzymałych urządzeń może być bardziej zainteresowanych tym, co dzieje się na zewnątrz, dzięki nowatorskiemu, wytrzymałemu tylnemu panelowi RT6 podpórce. Jest ona również na tyle przegubowa, że może być używana jako uchwyt, a nawet może być wymieniona na pasek na rękę - lub nawet uzupełniona o pasek do przenoszenia zamiast tego - jeśli użytkownik woli.

Z drugiej strony, RT6 może pochwalić się aspektem innych najbardziej interesujących tablety z 2023 roku: a niestandardowy współczynnik proporcji. W tym przypadku jest to 14,4: 9, co daje rozdzielczość 1200 x 1920 dla jego ~ 10 cali wyświetlacz. Oukitel zapewnia również, że ma "lepszą widoczność na zewnątrz"... z maksymalną jasność 400 nitów.

RT6 ma 256 GB pamięci wewnętrznej wraz z 8 GB pamięci RAM, którą można rozszerzona o maksymalnie 1 TB za pomocą karty microSD i funkcji Dynamic RAM. Jest również reklamowany jako gotowy zarówno do pracy, jak i zabawy z aktualnym Android 13-opartym na systemie operacyjnym... napędzanym przez MediaTek MT878812nm ośmiordzeniowy reboot układu Helio P60 z 2019 roku.

Miejmy nadzieję, że SoC nadąży za wszystkim, do czego Oukitel wspiera RT6, co obejmuje opcjonalne dual-SIM łączność 4G/LTE, która eliminuje użycie karty microSD z tabletu. Nowy wytrzymały tablet jest obecnie wyceniony na US $252.46 na AliExpress, z możliwością dodatkowych rabatów za pośrednictwem kuponów już teraz.

Kup Oukitel RT3 na Amazon

RT6 w 2 opcjach kolorystycznych. (Źródło: Oukitel)
RT6 w 2 opcjach kolorystycznych. (Źródło: Oukitel)

Zastrzeżenie: Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen wprowadzane przez sprzedawców detalicznych. Obniżona cena lub oferta wspomniana w tym artykule była dostępna w momencie pisania i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek.

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 07 > Oukitel RT6: nowy wytrzymały tablet z Android 13, ogromną baterią i odłączaną podpórką
Deirdre O'Donnell, 2023-07-25 (Update: 2023-07-25)