Notebookcheck Logo

Oukitel RT3 wprowadza na rynek kompaktowy tablet Android w specjalnej cenie

Nowy RT3. (Źródło: Oukitel)
Nowy RT3. (Źródło: Oukitel)
Najnowszy wytrzymały tablet firmy Oukitel pojawił się w sam raz na obchody końca roku. Pojawił się jako jeszcze bardziej przenośna wersja swojego poprzednika RT1, chociaż debiutuje z bardziej aktualnym oprogramowaniem po wyjęciu z pudełka. Jest on teraz dostępny z pokaźną zniżką od jego ceny detalicznej przez ograniczony czas.
Android Business Launch Software Tablet Touchscreen

Najnowsza kontynuacja Oukitel's inauguracyjnego RT1 został wprowadzony z tym samym IP68/69K/MIL-STD-810H-dla "zwiększonej wytrzymałości". Jest on również napędzany przez ten sam MediaTek Helio P22 SoC jak jego większe rodzeństwo - jednak RT3 wyróżnia się mniejszym 8-calowy wyświetlacz.

Z drugiej strony, jego przejście na bardziej kompaktową formę wiąże się z obniżeniem rozdzielczości do HD dla jego "odpornego na zarysowania" ekranu (jak również dość dziwnych proporcji 14.4:9). Jego aparat selfie jest również 8MP, w porównaniu do 16MP w RT3.

Niemniej jednak, najnowszy rugged Oukitel posiada również nowsze oprogramowanie w standardzie: bazuje na Android 12w przeciwieństwie do 11 w jego poprzedniku. Jednak jego mniejsza konstrukcja zmniejszyła również pojemność baterii do 5,150mAh, czyli o połowę w stosunku do większego RT1. Został również pozostawiony z tą samą minimalną konfiguracją 4GB RAM / 64GB pamięci masowej, jak jego przodek.

Oukitel ustawił RT3 w cenie startowej 499,98 USD na AliExpress - jednak jego wygodny launch-window 70% zniżki przynosi, że w dół do znacznie bardziej atrakcyjne US$149.99 na platformie od teraz do 25 grudnia 2022.

Alternatywnie, złapać 10-calowy Android 12 napędzany Oukitel RT2 na Amazon

RT2 występuje w 3 wersjach kolorystycznych SKU. (Źródło: Oukitel)
RT2 występuje w 3 wersjach kolorystycznych SKU. (Źródło: Oukitel)

Zastrzeżenie: Notebookcheck nie ponosi odpowiedzialności za zmiany cen przeprowadzane przez sprzedawców. Obniżona cena lub oferta wspomniana w tym punkcie była dostępna w momencie pisania artykułu i może podlegać ograniczeniom czasowym i/lub ograniczonej dostępności jednostek.

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 12 > Oukitel RT3 wprowadza na rynek kompaktowy tablet Android w specjalnej cenie
Deirdre O'Donnell, 2022-12-22 (Update: 2022-12-22)