Opóźnienie premiery iPhone’a Ultra: Wiarygodny informator odrzuca najnowsze doniesienia

Od dłuższego czasu krążyły pogłoski, że pierwszy składany model firmy „ Apple”, czyli iPhone Ultra, miał pojawić się na rynku we wrześniu wraz z modelami iPhone’a 18 Pro. Niedawno opublikowano raport, który zdawał się potwierdzać wcześniejsze doniesienia o opóźnieniu, jednak wiarygodny informator obalił ten raport, twierdząc, że wszystko przebiega zgodnie z planem.
Pierwszy telefon składany firmy „ Apple ” budzi ogromne zainteresowanie. Dzięki niekończącym się przeciekom i plotkom pojawiło się wiele spekulacji na temat tego urządzenia. Oprócz tych plotek pojawiły się również pogłoski o możliwym niewielkim opóźnieniu. To, co wywołało poruszenie wśród fanów „ Apple ”, to pochodzący z Chin raport sugerujący czteromiesięczne opóźnienie, co przesunęłoby premierę iPhone’a Ultra na początek 2027 roku. Wygląda jednak na to, że informator, Fixed Focus Digital, nie zgadza się z tą tezą i uznał ten raport za fałszywy.
Powołując się na informację sugerującą, że premiera pierwszego składanego modelu firmy „ Apple” może zostać opóźniona, informator stwierdził po prostu: „Fałszywa wiadomość”. Na kolejną informację sugerującą opóźnienie do przyszłego roku padła odpowiedź: „To jeszcze bardziej absurdalne”. Serwis Fixed Focus Digital wydaje się być przekonany, że premiera iPhone’a Ultra nie ulegnie opóźnieniu, a jeśli nawet tak się stanie, to jedynie o miesiąc. Warto zauważyć, że informator nie podał źródła, na którym opiera swoją pewność co do harmonogramu premiery firmy „ Apple”.
Oczekuje się, że we wrześniu firma „Apple ” zaprezentuje modele iPhone 18 Pro i Pro Max, a także składany iPhone Ultra. Podstawowy model iPhone 18 oraz iPhone Air 2 pojawią się na rynku na początku przyszłego roku.













