Notebookcheck Logo

OnePlus Ace 2 jest pierwszym smartfonem z "potrójnym chipem" Android

Poznajcie układ SuperVOOC S. (Źródło: OnePlus)
Poznajcie układ SuperVOOC S. (Źródło: OnePlus)
Ace 2 ma już zadebiutować jako pierwszy w historii OnePlus smartfon ze Snapdragonem 8+ Gen 1/5,000mAh baterii/100W ładowania. Nie poprzestając jednak na tym, marka zaprezentowała właśnie nowy układ SuperVOOC S, który zadebiutuje jako część jej nadchodzącego flagowca-alternatywy Android. Ma on stać się "najsilniejszym rozwiązaniem w zakresie zarządzania energią" na zbliżającej się premierze.
Android Leaks / Rumors OnePlus Smartphone Phablet

'Dual-chip' Android smartfony z niestandardowe koprocesory przeznaczone do rozszerzenia różnych kluczowych funkcji urządzenia funkcje stają się coraz bardziej powszechne do tej pory. Zbyt wiele dla OnePlusnajwyraźniej, ponieważ zdecydował się dodać jeszcze więcej krzemu do nadchodzącego Ace 2.

Dyrektor firmy Li Jie przypisuje pierwszej generacji SuperVOOC S chip do OnePlus 'zwiększone zaangażowanie do badań i rozwoju. Jego integracja w Ace 2 ma przedłużyć żywotność nowego 100W system ładowania poprzez uczynienie go bardziej end-to-end (lub, przynajmniej, bardziej pierwszej strony) w porównaniu do ostatniej generacji rozwiązań.

Strona zarządzanie baterią krzem ma dołączyć do "profesjonalnego układu renderującego" (nieco dwuznaczny opis, który może być przeznaczony do wyświetlania, obrazowania lub oba) we wspieraniu głównego, byłego flagowego procesor w Ace 2 podczas jego chińskiego debiutu 7 lutego 2023 roku. Do tej pory nie jest jasne, czy SuperVOOC S pojawi się również w globalnej edycji urządzenia, tj 11R, na jego uruchomienie tego samego dnia.

Kupić OnePlus 10R na Amazon

Najnowsze teasery Ace 2 wystawiają na pokaz jego powiększone wnętrze. (Źródło: OnePlus)
Najnowsze teasery Ace 2 wystawiają na pokaz jego powiększone wnętrze. (Źródło: OnePlus)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 02 > OnePlus Ace 2 jest pierwszym smartfonem z "potrójnym chipem" Android
Deirdre O'Donnell, 2023-02- 3 (Update: 2023-02- 3)