Notebookcheck Logo

OPPO Find N2 Flip: Meksykańskie pre-ordery rozpoczną się w kwietniu 2023 r

Find N2 Flip pojawi się w Meksyku. (Źródło: OPPO)
Find N2 Flip pojawi się w Meksyku. (Źródło: OPPO)
OPPO ogłosiło, że będzie świętować swój trzeci rok działalności w Meksyku, wprowadzając do kraju swój nowy składany smartfon premium clamshell Android. Find N2 Flip rzeczywiście przyniesie swój Samsung Galaxy Z Flip4-beating cover display i high-end MediaTek Dimensity chipset do tego nowego rynku wkrótce.
5G Android Foldable Launch Smartphone

OPPO Find N2 Flip z powodzeniem znalazł się na lądzie w Europie i Indiach aby dać Galaxy Z Flip4 w obu regionach. Teraz, będzie to zrobić w trzecim rynku wkrótce, w oficjalnej próby zdobycia więcej ziemi z jego głównym Samsung rywal na meksykańskiej ziemi.

OEM podkreśla nowy składany smartphone's high-end odwołania, w komplecie z tylnymi aparatami oceniane na Hasselblad-inspirowane funkcje, takie jak XPAN oraz MariSilicon X-zasilane obliczeniami, które można znaleźć również we flagowej Find X-series smartfonach typu candy-bar oraz Find N2 flagowym składaku.

Jego Flip będzie również oferował swoją wiodącą w klasie baterię rozmiar i prędkość ładowania na bycie uwolnionym do swojego nowego rynku. OPPO Meksyk CEO Eduardo Morones zauważył, że "Jesteśmy bardzo szczęśliwi, aby świętować naszą trzecią rocznicę" podczas tego wydarzenia.

Find N2 Flip zostanie wydany do pre-order przez Telcel w jego Space Black lub Cosmic Purple colorways, w cenie 24,999 pesos (~US$1,354) od początku kwietnia 2023 roku.

Kup Z Flip4 na Amazon

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > OPPO Find N2 Flip: Meksykańskie pre-ordery rozpoczną się w kwietniu 2023 r
Deirdre O'Donnell, 2023-03-26 (Update: 2023-03-26)