Notebookcheck Logo

Nowy składany e-rower ADO Air Carbon o wadze 12,5 kg wkrótce w ramach crowdfundingu

Rower elektryczny ADO Air Carbon zostanie wkrótce sfinansowany w ramach crowdfundingu na Indiegogo. (Źródło zdjęcia: ADO)
Rower elektryczny ADO Air Carbon zostanie wkrótce sfinansowany w ramach crowdfundingu na Indiegogo. (Źródło zdjęcia: ADO)
Składany e-rower ADO Air Carbon wkrótce rozpocznie finansowanie społecznościowe na Indiegogo. Nowy model posiada karbonową ramę i przedni widelec, ważąc 12,5 kg (~27,6 funta). Inne cechy roweru elektrycznego obejmują silnik Bafang, zasięg wspomagania do 100 km (~60 mil) oraz moduł smart connect do śledzenia GPS.
E-Mobility

ADO ogłosiło e-rower Air Carbon, który wkrótce pojawi się za pośrednictwem kampanii crowdfundingowej Indiegogo. Firma twierdzi, że jej najnowszy model jest najlżejszym składanym e-rowerem z włókna węglowego, ważącym 12,5 kg (~27,6 funta). Lekkość ramy i przedniego widelca, a także 15-sekundowy mechanizm składania powinny sprawić, że ten model e-roweru będzie dobrym rozwiązaniem dla osób dojeżdżających do pracy.

Air Carbon jest napędzany silnikiem Bafang z czujnikiem momentu obrotowego, który dostosowuje moc wyjściową w zależności od tego, jak mocno pedałujesz. W zestawie znajduje się również karbonowy pasek ułatwiający konserwację, a ADO twierdzi, że bateria e-roweru zapewnia zasięg do 100 km (~ 60 mil) na jednym ładowaniu. Ponadto model ten posiada moduł "smart connect", który umożliwia podłączenie telefonu do roweru. Umożliwia to korzystanie z szeregu funkcji opartych na aplikacjach, w tym śledzenia GPS, co może być pomocne w przypadku kradzieży lub zgubienia roweru.

Strona Indiegogo sugeruje, że ADO zaoferuje klientom do 40% zniżki od ceny detalicznej przy zakupie modelu za pośrednictwem kampanii crowdfundingowej. Jednak cena detaliczna i przewidywana data dostawy e-roweru ADO Air Carbon nie zostały jeszcze ujawnione. Ponadto, jak w przypadku każdej kampanii crowdfundingowej, istnieje ryzyko, że zamówienie może zostać opóźnione lub niezrealizowane, w zależności od powodzenia projektu. Kampania Indiegogo dla e-roweru ADO Air Carbon ma wystartować na początku maja.

Model alternatywny: Proszę kupić ADO Air 20S na Amazon

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Nowy składany e-rower ADO Air Carbon o wadze 12,5 kg wkrótce w ramach crowdfundingu
Polly Allcock, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)