Notebookcheck Logo

Movano Evie Ring z czujnikiem temperatury skóry jest już dostępny do zamówienia

Movano Evie Ring jest już dostępny w sprzedaży w USA. (Źródło zdjęcia: Movano)
Movano Evie Ring jest już dostępny w sprzedaży w USA. (Źródło zdjęcia: Movano)
Movano wprowadziło na rynek Evie Ring, który jest już dostępny do zamówienia w USA w cenie 269 USD. Gadżet posiada szereg czujników biometrycznych do pomiaru tętna, poziomu tlenu we krwi i temperatury skóry. Ponadto można korzystać z towarzyszącej aplikacji do rejestrowania nastroju i cyklu, ze spostrzeżeniami AI generowanymi przez łączenie różnych punktów danych.
Wearable Biotech

Pierścionek Movano Evie jest już dostępny do zamówienia w Stanach Zjednoczonych. Inteligentny pierścień, zaprojektowany dla kobiet, ma nietypową "otwartą" konstrukcję, która według firmy pomaga dostosować się do typowych wahań rozmiaru palca. Zintegrowane czujniki mierzą dane biometryczne, takie jak tętno, zmienność tętna (HRV), nasycenie krwi tlenem (SpO2), częstość oddechów i temperaturę skóry.

Można również użyć pierścienia Evie Ring do śledzenia cykli snu, ćwiczeń, liczby kroków i spalonych kalorii. Ponadto użytkownicy mogą rejestrować informacje o swoim nastroju lub objawach menstruacyjnych w dołączonej aplikacji w celu dalszego śledzenia zdrowia i dobrego samopoczucia. Za pomocą aplikacji można również przeglądać spostrzeżenia AI wyciągnięte z szeregu danych, z powiadomieniami takimi jak: "Zauważyliśmy, że Twój nastrój poprawia się, gdy robisz 1000 kroków więcej niż średnia" lub "Twój sen może być zakłócony podczas tej fazy cyklu miesiączkowego z powodu spadku progesteronu". Ponadto w aplikacji można ustawiać i śledzić cele, które są inteligentnie dostosowywane, jeśli konsekwentnie przekraczają lub nie osiągają Państwo założonych celów. Warto zauważyć, że aplikacja jest obecnie dostępna tylko na iOS; firma nie podała harmonogramu dla wersji Android.

Evie Ring ma ponad cztery dni żywotności baterii, w pełni ładując się w ciągu godziny. Inteligentny pierścień Movano można teraz kupić za 269 USD bez opłat abonamentowych. Firma spodziewa się wysłać swój inteligentny pierścień do klientów w styczniu 2024 roku, z bezpłatną dostawą na terenie USA. Jeśli do zakupu dodadzą Państwo bezpłatny zestaw do mierzenia rozmiaru pierścionka, zostanie on wysłany w ciągu siedmiu dni od złożenia zamówienia. Następnie można potwierdzić swój rozmiar za pośrednictwem poczty elektronicznej. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Evie Ring może zostać wprowadzony na inne rynki.

(Źródło zdjęcia: Movano)
(Źródło zdjęcia: Movano)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 11 > Movano Evie Ring z czujnikiem temperatury skóry jest już dostępny do zamówienia
Polly Allcock, 2023-11-21 (Update: 2023-11-21)