Notebookcheck Logo

Logitech MX Master 3 i MX Keys

Logitech MX Master 3
Logitech MX Master 3
Firma Logitech zapowiedziała produkty MX Master 3 i MX Keys.

W firmie Logitech, poza podkreślaniem szwajcarskiego pochodzenia, wspomnieli o nowościach pod postacią klawiatury MX Master 3 z kółkiem MagSpeed Scroll Wheel i przycisków MX Keys z technologią Perfect Stroke (patent na wygodne pisanie na niskoprofilowej klawiaturze). To w Europie zostały opracowane i wytworzone (nawet jeśli częściowo, to zawsze coś). Pomyślane są o usprawnianiu pracy biurowej.

Na załączonym obrazku widać jeszcze myszkę Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse z czujnikiem Darkfield 4000 DPI High Precision, która ma być równie precyzyjna i wygodna w użyciu, jak reszta zestawu. Działa do 70 dni między ładowaniami a trzy minuty wystarczą, żeby ją doładować na szybko (to doładowanie wystarczy na jeden dzień pracy).

Tytułowe nowości są spodziewane w październiku 2019 roku (od września u producenta na stronie). Cena za MX Master 3 i MX Keys jest ta sama - 99,99 USD. MX Palm Rest (podnadgarstnik) ma się łączyć z wydatkiem 19,99 USD. To są ceny obowiązujące za oceanem, czyli w Polsce spokojnie można doliczyć podatek VAT.

Źródło: TechPowerUp

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
Sylwester Cyba, 2019-09- 6 (Update: 2019-09- 6)