Notebookcheck Logo

Logitech G900 Chaos Spectrum

Logitech G900 Chaos Spectrum
Logitech G900 Chaos Spectrum
Od kwietnia w sklepach zaczną pojawiać się myszki dla graczy o nazwie Logitech G900 Chaos Spectrum.

Produkt ten jest przeznaczony dla profesjonalistów zajmujących się e-sportem oraz powinien spełnić oczekiwania wymagających graczy.

Trzeba zacząć od tego, że jest to myszka bezprzewodowa wykorzystująca częstotliwość 2,4 GHz (tak jak sieć radiowa WiFi). Komunikacja odbywa się często, bo co jedną milisekundę. Mysz jest przewidziana do rozgrywki trwającej nawet 32 godziny a jedno ładowanie zapewnia swobodę działania na 24 godziny. O niskim stanie naładowania informuje wyspecjalizowane oprogramowanie o nazwie Logitech Gaming Software (LGS) Battery Assistant.

W myszce Logitech G900 Chaos Spectrum zastosowano czujnik optyczny PMW3366 (od 200 do 12000 DPI). Pozwala to na płynną obsługę systemu operacyjnego i uruchomionej rozgrywki. Mysz może być konfigurowana dla graczy prawo- i leworęcznych (w zestawie znajdują się nakładki z przyciskami na magnes).

Dużo uwagi poświęcono właśnie przyciskom. Oczywiście z myślą o częstym, szybkim i wygodnym klikaniu. Lewy i prawy przycisk są wsparte na mechanicznych zawiasach.

W Logitech G900 Chaos Spectrum można konfigurować podświetlanie na podstawie palety 16,8 mln kolorów. Rozwiązanie to jest na tyle zaawansowane, że światło gaśnie w czasie spoczynku a pulsuje w trakcie użytkowania.

Mimo wielu udogodnień i wodotrysków myszka ta waży tylko 107 g.

W Europie myszka Logitech G900 Chaos Spectrum będzie sprzedawana za równowartość 179 euro, czyli około 760 zł.

Źródło: TechPowerUp

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
.170
Sylwester Cyba, 2016-03-29 (Update: 2016-03-29)