Notebookcheck Logo

K56 Pro smartwatch z funkcją dzwonienia przez Bluetooth i zgłoszonym czujnikiem ciśnienia krwi dostępny na całym świecie

Smartwatch K56 Pro posiada funkcje Bluetooth, takie jak połączenia i powiadomienia z aplikacji. (Źródło obrazu: EIGIIS)
Smartwatch K56 Pro posiada funkcje Bluetooth, takie jak połączenia i powiadomienia z aplikacji. (Źródło obrazu: EIGIIS)
EIGIIS sprzedaje smartwatch K56 Pro na całym świecie za pośrednictwem AliExpress. Gadżet można połączyć ze smartfonem za pośrednictwem Bluetooth, umożliwiając takie funkcje jak dzwonienie i powiadomienia z aplikacji. Rzekome funkcje zdrowotne wearable obejmują tętno, ciśnienie krwi i poziom tlenu we krwi. Dodatkowo, gadżet ma do 10 dni pracy na baterii.
Smartwatch Wearable

Model K56 Prosmartwatch jest dostępny globalnie poprzez EIGIIS Watch Store na AliExpress. Urządzenie wearable ma 1,39-calowy (~0,05 mm) ekran HD o rozdzielczości 360 x 360 px. Możesz rzekomo użyć zegarka do śledzenia swojego zdrowia dzięki czujnikom do monitorowania tętna, ciśnienia krwi i poziomu tlenu we krwi; dokładność tych narzędzi jest niejasna.

Możesz rejestrować swoje ćwiczenia z ponad 20 trybami sportowymi i przeglądać dane dotyczące zdrowia w towarzyszącej aplikacji na smartfony. Ponadto można połączyć gadżet ze smartfonem, działającym pod adresem Android 4.4 lub iOS 8.0 i wyżej, za pośrednictwem Bluetooth 5.0, aby umożliwić takie funkcje, jak dzwonienie i powiadomienia z aplikacji. Inne funkcje urządzenia to prognoza pogody, przypomnienia o siedzeniu i funkcja Znajdź mój telefon.

Gadżet posiada baterię o pojemności 400 mAh, która według firmy zapewnia do dziesięciu dni życia przy typowym użytkowaniu, pięć dni przy intensywnym użytkowaniu lub 30 dni w stanie czuwania; pełne ładowanie trwa około dwóch godzin. Gadżet jest oceniany jako IP67 wodoodporny i jest dostępny w kolorze czarnym, zielonym lub żółtym z pasującym paskiem silikonowym. Można obecnie kupić EIGIIS K56 Pro smartwatch przez AliExpress za 28,79 USD; wearable jest wymieniony z MSRP 191,91 USD. Zegarek jest wysyłany z USA, z dostawą w kraju szacuje się między cztery dni do dwóch tygodni.

Smartwatch EIIGIS K56 Pro. (Źródło obrazu: EIGIIS)
Smartwatch EIIGIS K56 Pro. (Źródło obrazu: EIGIIS)
Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > K56 Pro smartwatch z funkcją dzwonienia przez Bluetooth i zgłoszonym czujnikiem ciśnienia krwi dostępny na całym świecie
Polly Allcock, 2022-11- 8 (Update: 2022-11- 8)