Notebookcheck Logo

Specyfikacja Oppo Find X6 Pro wycieka do sieci

Find X6 Pro, jak wyobraża go sobie @SPinfo_blog. (Źródło obrazu: @SPinfo_blog)
Find X6 Pro, jak wyobraża go sobie @SPinfo_blog. (Źródło obrazu: @SPinfo_blog)
Specyfikacje dla nadchodzącego Find X6 Pro pojawiły się w sieci. Ujawnione przez wiarygodnego leakera, specyfikacje sugerują, że Oppo będzie pokładzie jego premier flagowy smartfon z kuszącą kombinację sprzętu, w tym 100 W ładowania przewodowego i Sony IMX989, 1-calowy czujnik aparatu również znaleźć w Xiaomi 12S Ultra.
Android Smartphone Leaks / Rumors

Yogesh Brar podzielił się w sieci szczegółami na temat Find X6 Pro. Pisząc na Twitterze, leaker opiera się na wcześniejszych przeciekach, m.in plotka która twierdziła, że Oppo wykorzysta Sony IMX989. Według Brara, Find X6 Pro wystartuje nie tylko z 50 MP i 1-calowym sensorem, ale także dwoma innymi 50 MP sensorami służącymi jako ultra-szerokokątne i teleobiektywy. Dla porównania.Find X5 Propojawił się na początku tego roku z 50 MP aparatami głównymi, 50 MP ultra-wide-angle i 13 MP teleobiektywem.

Mimo to, Find X6 Pro będzie wyposażony w 32 MP kamerę przednią; nie wiadomo, czy urządzenie będzie opierać się na tym samym czujniku, coFind X5 Projednak. Bez zaskoczenia, Oppo wyposaży Find X6 Pro w Snapdragon 8 Gen 2, chipset, który Qualcomm zaprezentuje podczas swojego corocznego szczytu jeszcze w tym miesiącu. Dodatkowo Brar twierdzi, że słuchawka rozpocznie się od 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej. Jednak leaker dodaje, że warianty 12 GB RAM będą dostępne, podobnie jak opcje pamięci masowej 256 GB i 512 GB.

Ponadto Brar twierdzi, że Find X6 Pro ma baterię o pojemności 5000 mAh, która obsługuje bezprzewodowe ładowanie 50 W i przewodowe 100 W, przy czym to ostatnie zostało uaktualnione z 80 W w przypadku.Find X5 Pro. Przewidywalnie, Oppo wyda Find X6 Pro z Android 13, aczkolwiek z nałożoną na wierzch skórką ColorOS. Podobnie Brar zapewnia, że smartfon zaprezentuje MariSilicon X 2, zaktualizowany wewnętrzny ISP, który Oppo uzupełni tuningiem kamery Hasselblad. Data premiery jeszcze nie wyciekła, choć warto mieć na uwadze, że m.in Find X5 Pro jest dostępny dopiero od marca.

Źródło(-a)

@heyitsyogesh, @SPinfo_blog - Kredyt wizerunkowy

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2022 11 > Specyfikacja Oppo Find X6 Pro wycieka do sieci
Alex Alderson, 2022-11- 7 (Update: 2022-11- 7)