Notebookcheck Logo

Inteligentny pierścień Rogbid R2 jest już dostępny w przedsprzedaży w niskiej cenie

Rogbid R2 Smart Ring można zamówić w przedsprzedaży w Banggood. (Źródło zdjęcia: Banggood)
Rogbid R2 Smart Ring można zamówić w przedsprzedaży w Banggood. (Źródło zdjęcia: Banggood)
Nowy inteligentny pierścień Rogbid R2 można teraz zamówić w przedsprzedaży na całym świecie za pośrednictwem Banggood. Zgodnie z listą produktów, można go używać do śledzenia wskaźników zdrowotnych, takich jak tętno i poziom SpO2. Inne rzekome funkcje obejmują ćwiczenia, liczbę kroków i śledzenie spożycia kalorii, z danymi przeglądanymi w towarzyszącej aplikacji.
Wearable

Ceramiczny inteligentny pierścień Rogbid R2 jest już dostępny w przedsprzedaży na całym świecie za pośrednictwem Banggood. Urządzenie do noszenia jest podobne do Rollme R1o którym pisaliśmy na początku tego roku. Nowy pierścień ma nano-ceramiczny korpus w kolorze czarnym lub białym i wewnętrzny pierścień ze stali nierdzewnej, ważący poniżej 5 g (~ 0,2 uncji).

Zgodnie z listą produktów, urządzenie do noszenia może śledzić wskaźniki zdrowotne, takie jak tętno spoczynkowe i dynamiczne, z dokładnością odpowiednio ±5 i ±20 uderzeń na minutę. Nie testowaliśmy tego zegarka, więc nie jest jasne, czy dokładnie odzwierciedla to wydajność pierścienia. Gadżetu można również używać do rejestrowania ćwiczeń, monitorowania poziomu SpO2 i jakości snu oraz śledzenia spożycia kalorii i liczby kroków. Inteligentny pierścień można podłączyć do telefonu przez Bluetooth 5.2, co pozwala na przeglądanie zebranych danych w aplikacji. Przypuszczalnie jest to aplikacja Rogbid i jest mało prawdopodobne, aby istniała jakakolwiek integracja z Apple Health lub Google Fit. Rogbid twierdzi, że bateria o pojemności 23 mAh pozwala na działanie pierścienia przez siedem dni przy typowym użytkowaniu, choć prawdopodobnie jest to mniej niż to.

Rogbid R2 Ceramic Smart Ring jest dostępny w przedsprzedaży w Banggood w obniżonej cenie 37,99 USD / 30,47 GBP / 35,23 EUR; produkt jest wymieniony z ceną detaliczną 89,99 USD / 72,17 GBP / 83,45 EUR. Firma wysyła swoje produkty z Chin, a klienci z USA otrzymają szacowany termin dostawy między końcem kwietnia a połową maja. Biorąc pod uwagę słabą reputację Bangood, jeśli chodzi o zwroty, zalecamy rozważenie zakupu alternatywnego produktu, takiego jak Oura Ring.

(Źródło zdjęcia: Banggood)
(Źródło zdjęcia: Banggood)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > Inteligentny pierścień Rogbid R2 jest już dostępny w przedsprzedaży w niskiej cenie
Polly Allcock, 2024-04- 3 (Update: 2024-04- 3)