Notebookcheck Logo

Intel: budowa społeczności graczy i twórców gier

Intel: The Odyssey
Intel: The Odyssey
Firma Intel przygotowała serię spotkań o nazwie The Odyssey (po polsku: odyseja).

Dział marketingu firmy Intel nie śpi i wymyśla coraz to nowe akcje. Jedną z nich, taką z ostatniej chwili, jest odyseja dla graczy i twórców gier (The Odyssey). Ma być to seria spotkań z profesjonalistami i entuzjastami obecnymi na rynku gier komputerowych (chodzi o dostawców i konsumentów tego typu rozrywki). Inicjatywa ta ma opleść cały świat (spotkania odbędą się w 17 różnych miastach).

Sprawa ta ma związek z premierą nowych wydajnych kart grafiki firmy Intel zaplanowaną na rok 2020. Uczestnicy wspomnianych spotkań zostaną wtajemniczeni w to, co się dzieje za korporacyjną kurtyną, czyli zapoznają się z postępami w opracowywaniu układów graficznych kolejnej generacji.

Jeśli ktoś chce być uczestnikiem tytułowej akcji, powinien zarejestrować się na stronie internetowej firmy Intel (powstała specjalna, pomyślana o gamingu). Dodam, że przewidziano drobne upominki w ramach konkursów i dla tych osób, które zapiszą się do newslettera (Intel Gaming Access).

Źródło: OC3D

» skomentuj na forum «

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2019 02 > Intel: budowa społeczności graczy i twórców gier
Sylwester Cyba, 2019-02-21 (Update: 2019-02-21)