Notebookcheck Logo

IKEA wprowadza nową, jaśniejszą inteligentną żarówkę TRÅDFRI LED E14

Żarówka LED IKEA TRÅDFRI E14 806 lumenów emituje białe i kolorowe światło. (Źródło zdjęcia: IKEA)
Żarówka LED IKEA TRÅDFRI E14 806 lumenów emituje białe i kolorowe światło. (Źródło zdjęcia: IKEA)
IKEA dodała do swojej oferty nową inteligentną żarówkę - TRÅDFRI LED E14 806 lumen. Produkt może emitować szczególnie jasne białe lub kolorowe światło, które można przyciemnić w zależności od potrzeb. Podobnie jak w przypadku innych inteligentnych żarówek IKEA, można ją podłączyć do innych inteligentnych urządzeń domowych i sterować nią za pomocą aplikacji Home smart.
Smart Home Launch

Żarówka LED IKEA TRÅDFRI E14 806 lumenów jest już dostępna w krajach europejskich. Ta jaśniejsza, inteligentna żarówka zapewnia białe i kolorowe oświetlenie z możliwością przyciemniania, pomagając Państwu stworzyć nastrój do relaksu, pracy lub imprezy. Temperaturę barwową można regulować w zakresie od chłodnej bieli 4000 K do cieplejszej poświaty w stylu światła świec 1780 K. Ponadto można wybierać spośród różnych odcieni brzoskwini, różu, fioletu i niebieskiego.

Inteligentną żarówką można sterować za pomocą aplikacji IKEA Home smart i podłączyć ją do DIRIGERA Hub, aby połączyć ją z innymi urządzeniami inteligentnego domu. Produktem można również sterować za pomocą pilota, sprzedawanego oddzielnie. Warto jednak zauważyć, że żarówka jest niekompatybilna z przewodowym ściemniaczem. Żarówka w kształcie kuli ziemskiej ma średnicę 60 mm (~ 2,4 cala), oczekiwaną żywotność 25 000 godzin i zużywa 0,3 W w trybie gotowości.

Żarówka IKEA TRÅDFRI LED E14 806 lumen jest dostępna w sklepach w Holandii i we Włoszech w cenie 13,99 euro, w sklepie w Hiszpanii w cenie 11,99 euro oraz w sklepie we Francji w cenie 9,99 euro. Klienci w Szwecji mogą nabyć produkt za 129 kr, podczas gdy klienci w Wielkiej Brytanii płacą 11 funtów. Wersja E27 żarówki LED TRÅDFRI o jasności 806 lumenów jest również dostępna w regionie w podobnej cenie. Nie jest jasne, czy i kiedy inteligentna żarówka może zostać wprowadzona na rynek amerykański.

(Źródło zdjęcia: IKEA)
(Źródło zdjęcia: IKEA)
(Źródło zdjęcia: IKEA)

Źródło(a)

Please share our article, every link counts!
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2024 04 > IKEA wprowadza nową, jaśniejszą inteligentną żarówkę TRÅDFRI LED E14
Polly Allcock, 2024-04- 2 (Update: 2024-04- 2)