Notebookcheck Logo

Huawei Watch Ultimate: Nowy smartwatch teased z łącznością satelitarną

Watch Ultimate wydaje się być jednym z kilku smartwatchów, które Huawei zapowie jeszcze w tym miesiącu. (Źródło obrazu: Huawei)
Watch Ultimate wydaje się być jednym z kilku smartwatchów, które Huawei zapowie jeszcze w tym miesiącu. (Źródło obrazu: Huawei)
Huawei zaczął teasingować nowy smartwatch o nazwie Watch Ultimate na chińskich mediach społecznościowych. Obecnie firma podpowiedziała cechy wyróżniające nadchodzący smartwatch, a także datę premiery na rodzimym rynku.
Smartwatch Wearable Leaks / Rumors

Huawei wydaje się być ustawiony na wprowadzenie swojego pierwszego smartwatcha z możliwością komunikacji satelitarnej. Jak dotąd Huawei nie podzielił się wieloma szczegółami na temat smartwatcha, chociaż uważa się, że będzie on oddzielny od nadchodzącego Watch 4 i Watch 4 Pro. Jak pokazuje poniższe zdjęcie, smartwatch, o którym mowa, to Watch Ultimate, który nie ma bezpośredniego poprzednika.

Potencjalnie, Watch Ultimate może być wariantem Watch 4 Pro chociaż, z Huawei o certyfikacji dwóch modeli Watch 4 Pro z Wi-Fi Alliance. Niezależnie od tego, Huawei promocyjne zdjęcie osadzone poniżej wskazuje na Watch Ultimate obsługujących łączność satelitarną, z obudową ze szczotkowanego metalu przypominający konwencjonalne zegarki.

Huawei zaprezentuje Watch Ultimate na 23 marca obok serii Watch 4, tj P60 Pro i Mate X3. Należy pamiętać, że data premiery będzie dotyczyć tylko Chin, a firma prawdopodobnie będzie miała osobną globalną premierę zaplanowaną później w tym roku. Biorąc pod uwagę, że Huawei nie zaczął jeszcze teasingować Watch Ultimate na swoich globalnych kanałach mediów społecznościowych, prawdopodobnie jest to kilka miesięcy od bycia dostępnym poza rodzimym rynkiem firmy.

(Źródło obrazu: Huawei)
(Źródło obrazu: Huawei)

Źródło(-a)

Please share our article, every link counts!
.170
> laptopy testy i recenzje notebooki > Nowinki > Archiwum v2 > Archiwum 2023 03 > Huawei Watch Ultimate: Nowy smartwatch teased z łącznością satelitarną
Alex Alderson, 2023-03-16 (Update: 2023-03-16)